Zimní test ochran laku od Šamota

Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Odpovědět
konkurent
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 15
Registrován: 30 dub 2014, 23:53

Povodne som to chcel robit kratkosrstym, kedze take mikrovlakno bolo aj v baleni s voskom, ale tu na fore som niekde cital, ze by sa nemali pouzivat moc kratkosrste utierky na vylesteny lak ale tak mozem to najblizsie skusit, este ma caka praca na druhom aute :) inak ked som dal jednu vrsrvu vosku cez vikend, mozem tento vikend skusit naniest aj druhu na ten isty vosk po umyti, alebo sa to musi po sebe nanasat aby tam neboli nejake stopy samponu a tak?
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Krátkosrstý používám taky a problémy žádný nepozorují nesmíš na to tlačit jak na pilu.Druhá vrstva po týdnu asi půjde ale počítejte s tím že na laku už bude něco nachytanýho jestli auto používáš . Nanášení druhé vrstvy je ideální po několika hodinách aby vosk dostatečně vyzrál nebo druhý den
Uživatelský avatar
stani
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 35
Registrován: 24 úno 2012, 13:37

Díky za testování. Ale jak dopadl test č. 2 (nebo mi něco uniklo)?

A plánuješ otestovat i nejnovější Fusso?
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Bohužel test se nedokončil?Protože se haupna přelešťovala a pak už se mi nechtělo dělat test znovu ale co si tak pamatuji tak nejlíp na tom bylo Fusso F7.Novější Fusso testovat nebudu ,protože mám vosků asi na 5 let.Ale třeba se k tomu někdy dostanu a nebo se toho můžeš ujmout a testík pro nás udělat.
Odpovědět