Dodo Juice Hard Candy

Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Odpovědět
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Děkuju :dance3: Mám Gloss + CITRUS WASH & GLOSS a možná přikoupím dalšího bratříčka Maxi Suds II
Pak mám ještě poseidona + DJ supernaturálka taky hodně dobrý šampon ale ta cena :threaten:
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Bart.08 píše:já např. nemám s BTBM žádný problém, ale je pravda, že sem zatím ještě žádný jiný šampon nezkoušel, takže nemůžu porovnávat :D
BTBM pěkně voní bohatá pěna pěkně lubrikuje ale ty fleky po umytí mě fakt zaskočily gloss mi tohle nikdy neudělal.
Bart.08
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 865
Registrován: 19 bře 2014, 15:25

mně třeba žádné fleky nedělá ... na černý bych to si myslím viděl dost dobře :-P
Uživatelský avatar
leos
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 66
Registrován: 29 kvě 2014, 10:30
Bydliště: Praha

Mně na bílé taky žádné fleky nedělá:)
philiph
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 351
Registrován: 24 kvě 2014, 13:16
Bydliště: Praha - Přerov

ChG Maxi Suds II = Mr. Pink že? ten mám taky. pění opravdu suprově. do foam lace je perfektní ale do kýblu není úplně nejlepší. RG mi teda mušky a lehkej bordel rozpouští daleko snadněji. navíc přikrmuje voskovou vrstvu.
VW Golf mk1 2.8 VR6

Peugeot 306 2.0 HDi
Uživatelský avatar
Frozz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 697
Registrován: 12 čer 2014, 19:57
Bydliště: Praha/stř. Čechy
Odeslaná poděkování: 1 poděkování
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Používám ChG Wash & Gloss a teď nově Glossworkz a nemůžu si stěžovat, oba super šampony, už jsem to tu minule psal, nemám ani potřebuju zkoušet něco jiného :smile:....čímž neříkám, že ostatní značky mají špatné šampony :-).

philip = ano, je to stejné.
FB - https://www.facebook.com/LTDetailing/
Web - https://www.ltdetailing.cz

Profesionální strojní leštění | keramické povlaky | individuální školení

Více info: info@ltdetailing.cz
Uživatelský avatar
Feri
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 767
Registrován: 10 črc 2013, 12:38
Bydliště: Brno

BTBM je hlavně drahej a když jsem říkal, že mi dělá fleky, tak jsem prý dělal něco blbě… Proto jsem se na něj vy** a zkouším další šampony.

Ano na Wash&Gloss byl můj příspěvek směřován, že ten by na candyho vhodný nebyl. Uznávám, měl jsem napsat, že wash & gloss by byl na candyho ideální, to by zřejmě bylo pochopeno správně jako vtip. Tím bych to uzavřel ;)

Každopádně Mr.Pinka a Sudse II bych v test balíčku napodzim uvítal :smile:
philiph
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 351
Registrován: 24 kvě 2014, 13:16
Bydliště: Praha - Přerov

jak jsem psal nahore a frozz to potvrdil tak Mr. Pink a Maxi Suds II je ten samej sampon.

akorat jsem pochopil za Mr.Pink se prodava v 473ml verzi v lahvicce a Maxi Suds II se prodava v tom galonu 3,8litru.
VW Golf mk1 2.8 VR6

Peugeot 306 2.0 HDi
Uživatelský avatar
Feri
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 767
Registrován: 10 črc 2013, 12:38
Bydliště: Brno

Myslím glossworks, ale píšu Suds II… :ireful:
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Možná jsem něco udělal špatně jenom nevím co že mě po oplachu zůstaly fleky.U jiných šamponů se mi to nestalo.Jak jsem psal že používám syntetické vosky a sealenty proto mě vyhovují šampony od ChG.Na přírodu by to chtělo něco šetrnějšího asi.Ale nevěřím ti že šampony(kromě jednoho) od ChG ti odstraní vosk pouze ti je překryjí díky složkám které obsahují.
Já bych to neuzavíral je to zajímavá debata i když možná patří do jiného tématu.
BTBM mi nepřijde jako drahý šampon to jsem snad nikde nepsal to jsem psal o supernaturálku. :lol1:
Odpovědět