Soft 99 Fusso Coat

Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Odpovědět
Cherryman
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 26 srp 2019, 21:53

Nepochopil jsi mě. Řeším škody na laku po předchozím majiteli. Já na auto v podstatě zatím nesáhl, proto jsem nemohl nic vytvořit. To neznamená, že tam nejsou. :(
optimas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: 22 led 2018, 15:58

Tak jo. Hlavně že víš co děláš. Tak na auto jsi nešáhl, ale hologramy tam jsou? A z čeho by tam ty hologramy jako byly když se vytvoří po špatném strojním leštění. Nemyslíš náhodou těmi hologramy vlásečnicové škrábance z myčky? A nebylo by lepší ty hluboké škrábance odleštit? Co to tak vzít z gruntu a pořádně a začít silnou pastou s hrubým kotoučem pak jemnou pastou a excentrickou leštičkou.
Cherryman
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 26 srp 2019, 21:53

Děkuji ti za tvoje reakce, leč tuto nesmyslnou debatu končím. Dál reagovat nebudu. Určitě na ni nejsou zvědaví ani ostatní. Já prosil o názor a radu ohledně kombinace a složení přípravků s Fussem. Ne aby jsi mi dokazoval, jaký jsi machr a já loser.
optimas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: 22 led 2018, 15:58

Tak když to bereš takhle, tak to potom jo. Tak mi řekni z čeho tam ty hologramy jsou když jsi na to auto v podstatě nešáhnul. Víš jak a z čeho se vůbec hologramy dělají? Tohle byla jedna z tvých otázek jak zamaskovat hologramy. Když ti napíšu že tady par stran zpět pod fusso dává LP tak se ohrazuješ že je to blbost a hraješi na machra ty aniž bys to měl vyzkoušené. On to vyzkoušel a je to v pohodě ale ty jsi machr. Víš prd jestli máš hologram nebo vlásečnicové škrábance a když ti napíšu že zo máš v]zit z gruntu tak se ti to nelíbí. Tak ano jsi looser vem si Tempo flanel a jeď ručně. :-P
Uživatelský avatar
Honík
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 59
Registrován: 21 čer 2018, 21:39

Zdravim bando,
jen taková otázečka je možný že mi fusso slezlo po 2 měsích ze střechy skoro uplně dolu? :dash:
s autem jezdim každej den do práce cca 15km a stojí venku.
čim to může být ?někde na autě ještě drží ale už to neni to co to bývalo :cray:
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Ano, možné to je, ikdyž je to nestandartní.
Ono jde zničit i 3letá keramika za jednu zimu.
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Uživatelský avatar
Honík
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 59
Registrován: 21 čer 2018, 21:39

a to sem to myl jen 1x šamponem a pak jen občas oplachl demivodou na myčce .
Keramika solí nebo tak něčim?
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Zdar mrkni na můj test vosků
Uživatelský avatar
stani
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 35
Registrován: 24 úno 2012, 13:37

samot0506 píše: 05 říj 2019, 18:15 Zdar mrkni na můj test vosků
Kde je ten tvůj test?...

-----------------------------------------

Jiná věc: také by mě jako ostatní zajímalo, co po dekontaminaci před Fussem. Nic, leštit, nebo jen odmastit - co doporučujete IPU nebo CarPro Eraser?

Další věc: už máte někdo zkušenost s novým Fussem? Tady naopak píšou použít leštěnku a následně IPU.
Uživatelský avatar
yankee31
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 127
Registrován: 08 dub 2018, 21:48

v Produkty a postupy někde v ochraně laku
Odpovědět