Mini testík

Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Tak jsem včera dělal pořádek a našel jsem pár přípravků které používám nyní a před tím než jsem se stal pacientem.Podklad jsem připravoval Aschiles prep a protože se mi aschiles zbláznil vůbec nešel rozleštit jakoby zanechával čmouhy tak jsem použil ChG V34.Mimochodem ještě nepoužívám clay ani IPU nic takového prostě Glossworks umít a usušit a hned na to aschiles možná dělám někde chybu.každopádně nevím jestli mám koupit místo něho něco jiného(tipy jsou výtány)nebo nějaká rada.Tento mini testík by měl ukázat jak dlouho přípravky vydrží na autě.Foto budu dělat cca po 14 dnech.Když to nebude nikoho zajímat tak může admin vlákno smazat :lol:
Tak tady je pár fotek
Přílohy
Foto mimo garáž
Foto mimo garáž
CIMG0015.JPG (151.97 KiB) Zobrazeno 7372 x
Po prvním navlhčení a odvodu vody ze zdá že se přípravky chovají stejně což mě zaskočilo že nebyl vidět žádný rozdíl
Po prvním navlhčení a odvodu vody ze zdá že se přípravky chovají stejně což mě zaskočilo že nebyl vidět žádný rozdíl
CIMG0014.JPG (165.87 KiB) Zobrazeno 7372 x
vpravo nahoře je Jetseal
vpravo nahoře je Jetseal
CIMG0002.JPG (149.37 KiB) Zobrazeno 7372 x
Uživatelský avatar
Bejby
Partner DCČR
Příspěvky: 795
Registrován: 01 bře 2013, 22:31
Bydliště: Chomutov

No docela jsem zvědavej, jestli ty vosky z benzinky vydrží aspoň 14 dní, jinak sázím na Válet pro :)
velkovevodalix
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 29 led 2013, 00:23

z téhle série bych si spíš vsadil na jetseal ;-)...
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Nejdřív jsem si myslel že bude rozdíl aspoň v kapičkách vody ale takhle to vypadá že je to udělaný jedním produktem.Mě spíše zajímá jak dopadne nano versus teflon.Ale sázím na jetseal.Ještě jsem zapoměl napsat že jsem dělal 1vrstvu.
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Tak v sobotu proběhne první mytí tak jsem zvědavej jak to bude vypadat.Aby nás želva nepřekvapila :roll:
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Tak tady máme pokračování testu.Mytí šamponem Glossworks od ChG.Zatím ztrácí co se týče odvodu vody želva nano ale musím říct že se oba produkty od želvy drží krok je to více jak 14dní od navoskování tady je video https://www.youtube.com/watch?v=AmSs5x5 ... e=youtu.be
Uživatelský avatar
Bejby
Partner DCČR
Příspěvky: 795
Registrován: 01 bře 2013, 22:31
Bydliště: Chomutov

Dost slabý teda :roll: Neošidil jsi nějak přípravu? Je mi divný, že ani VP nic nevydržel..
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Mimochodem ještě nepoužívám clay ani IPU nic takového prostě Glossworks umít a usušit a hned na to aschiles.

Na druhou stranu sheeting furt jede...
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Postup byl pouze umyto glossworksem poté strojně achiless a pak následovalo nanášení produktů nic na tom nemění to že základ byl stejný pro všechny.Ted už jen testuji jak dlouho se udrží vosky na laku. ;) Když jsem třídil v dílně věci tak na mě vypadly tyhle želvy tak mě napadl tenhle test.
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Tak pokračování testu opět umyto glossem pak oplach a nevěřil jsem svým očím všechny vosky dole malej náznak něčeho měl pouze Jet.Tímto končím test.Další proběhne už na připraveném podkladu ale to ještě nevím kdy.Nyní mám celé auto hotový tím myslím se vším všudy když auto pokropím tak mám všude kapky vody jenom ta kapota dělala ostudu.Tu budu dělat dnes nebo zítra aby se vše sjednotilo. :) Zde je odkaz na video:http://www.youtube.com/watch?v=g2FZ2LEW ... e=youtu.be
Naposledy upravil(a) Mr.Bean dne 01 bře 2014, 15:34, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Přidanej náhled videa
Odpovědět