aky detailer doporucujete

Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Odpovědět
pato88.ss
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 19
Registrován: 23 úno 2015, 14:58

rad by som vyskusal nejaky iny detailer nejaky na vysoky lesk a dobru ochranu? Doteraz som pouzival sonax xtreme brilliant shine rad by som vyskusal nieco noveho dakujem vam
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

proč.. :eh:
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
Uživatelský avatar
Feri
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 767
Registrován: 10 črc 2013, 12:38
Bydliště: Brno

Smazat :dash:

Použíj tlačítko hledat, o detailerech je toho tady stejně jako o voscích milion. Když si to pročetš budeš si sám moct vybrat co ti vyhovuje...

Já se dobrovolně hlásím na pozici moderátora (nebo admina - nevidím v tom rozdíl, byť tam nějaký asi bude) a budu to tu MAZAT!!!

Určitě za to budu velmi oblíbený :lol1: :rofl:
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Feri píše:Já se dobrovolně hlásím na pozici moderátora (nebo admina - nevidím v tom rozdíl, byť tam nějaký asi bude) a budu to tu MAZAT!!!
Hadam, ze jsi jeste na zadnem foru moderator nebyl :D
pato88.ss
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 19
Registrován: 23 úno 2015, 14:58

to nebol no:) tak rad by som vyskusal nieco ine na porovnanie
Uživatelský avatar
Feri
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 767
Registrován: 10 črc 2013, 12:38
Bydliště: Brno

No byl na rs-klubu, ale tam nikdo bez uhrazení členského polatku "spamovat" nemůže :D

Jinak já na přírodní vosky používal red mist od DoDa a teď jsem z BSD nadšen... Nemyslím, že máš důvod měnit ;)
BSD dokáže chránit lak nějaký 2 měsíce, Red Mist se po 2 deštích odporoučí.

Prostě podle vosku by jsi měl řešit jaký detailer. Vosk by jsi měl vybírat podle toho co od něj očekáváš. :thumbup:

Chceš každý 3 měsíce nanášet vosk ručně a pomazlit se s autem? Kup si DoDo vosky a DoDo detailer. Chceš vosk který na autě vydrží přes půl roku? Kup si Finish Kare 1000p, nebo Collinite a jako detailer používej dál Sonax BSD a budeš velmi spokojen (samozřejmě velmi zjednodušeně řečeno ;) )
Před voskováním nezapomeň vyčistit lak a zvýšíš jak lesk, tak výdrž ochrany...

Ale to všechno je tu 100x napsáno a není potřeba kvůli tomu založit 5 nových vláken týdně. Díky tumu je to tady tak přehledný, jak to je :-P
Tommyk
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 331
Registrován: 22 zář 2014, 10:56
Bydliště: Louny, Brno

Kde je tlačítko "Like it"? Občas mi tu docela chybí... :D

Feri: :thumbup:
Jkubxxx
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 41
Registrován: 23 říj 2015, 18:56
Bydliště: Poltar SK

Chlapci prosim Vas mate skusenosti s Meguiars? Ultimate Quick Detailer alebo Gold Class Premium Quick Detailer. Ktory doporucujete viac? Dakujem :search:
Uživatelský avatar
Mr.Brain
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 06 kvě 2014, 00:11
Bydliště: ČB

Mám od Megs Last touch (ta velká skoro 4l bandaska), ani to moc "nepřikrmí" jako BSD, ale jako lubrikace na rychlé otření po jízdě (mušky na zrcátkách apod.) to funguje dobře.
Jkubxxx
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 41
Registrován: 23 říj 2015, 18:56
Bydliště: Poltar SK

Mr.Brain píše:Mám od Megs Last touch (ta velká skoro 4l bandaska), ani to moc "nepřikrmí" jako BSD, ale jako lubrikace na rychlé otření po jízdě (mušky na zrcátkách apod.) to funguje dobře.
Dakujem presne to hladam,pripravok ktory nejak extra neprikrmuje ochranu.Cena a riedenie je OK. :sunny:
Odpovědět