Vaše zvolená ochrana pro zimu 2015

Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Tak co lidi? Zima se blíží a je na čase nahodit nějakou tu ochranu. Jakou kombinaci volíte pro tuto zimu? Reload jsem měl minulý rok a vydržel úctihodných 5 měsíců. Tento rok to vidím na Dodo Juice Supernatural Acrylic Spritz, protože vůbec nemám čas klasicky voskovat. :(
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Já mám na obou autech Mohse :)
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Bart.08
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 865
Registrován: 19 bře 2014, 15:25

já taky nemám čas voskovat a tak chci na auto hodit WetCoat ... doufám, že tu zimu nějak přežije :D
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Mám WetCoata, pod ním zbytek RG hybrida. A6 se mi nahraje video na yt, hodím sem. Pracanta asi nahodím do ochrany od mikropráškové myčky, nechci se s ním v tý zimě voskovat a WetCoatu je na něj škoda :D
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Já spotřeboval na BMW X6 asi 100-150ml WetCoatu (bez skel). Podle mě jsi zbytečně aplikoval moc, když jsi někde psal že jsi spotřeboval 500ml na 2 auta.
FiFi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 90
Registrován: 15 srp 2015, 17:16

Já se nemůžu rozhodnout mezi Finish Kare 1000p a Jet Sealem... Možná to dám půl na půl a aspoň uvidím, co vydrží déle a jestli Gregova slova o Jet Sealu jsou pravdivá.. "lasts up to 12 months" :D
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Neozin: Já vím, nevěděl jsem jak to bude fungovat, je to moje první zkušenost s tekutou ochranou na lak :D Taky foukal docela větřík a půlka toho skončila na mojí bundě a ne na autě.. moje extrémní plýtvání (400ml na dvě auta) je vlastně vidět i na videu, dál bych si facku :vomit1:

http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
Uživatelský avatar
pastovic
Rádce DCČR
Příspěvky: 346
Registrován: 01 dub 2015, 17:49
Bydliště: Šternberk (Olomouc)

Já budu dávat Finishe, a pro případné oživení mám nachystanej Wetcoat.
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

FiFi: Já ti nevím, po tom co tady lidi dělali testy, už moc Jet Sealu nevěřím. Taky jsem ho kdysi chtěl vyzkoušet. Teď mě už moc nebere, když jsou na trhu daleko lepší vosky.

oxik: Tak takové množství bych měl na celou kopatu + oba přední blatníky. :D Já vždycky dávám menší množství, potom stříknu wapkou, podívám se kam všechno se ochrana roztáhla, popřípadě doaplikuju na místa, kde se ochrana nedostala.
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Jo, to jsem pak taky dělal, na druhé auto už byla spotřeba menší :) Abych se vrátil k tématu, dneska okolní auta namrzlý, moje hezky pokryto kapičkama :D A i po jízdě v dešti jsem doje suchý a čistý, jen za kolama je bordel ze silnice, ale rozhodně lepší, než když tam byl jen vosk
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
Odpovědět