Wolf's Chemicals - Hard Body (protekce)

Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Narazil jsem na DW.co.uk na tento zajimavy nanosealant/whatever, kde pri myti samponem stejne znacky (WCh's Nano Shampoo / Nano Bathe) je udavana vydrz az 2 roky.

Cena je sice vyssi (sem ji z liber radsi ani neprepocitaval), ale podle zkusenosti je to bezkonkurencni ochrana jak co se tyka protekce (UV , udajne i proti drobnym skrabancum a podobne veci), tak udajne poskytuje vynikajici vzhledove vlastnosti.

Ma nekdo zkusenost?

video - aplikace (body wrap je predchudce hard body pokud jsem to dobre pochopil)

a tady nejakej 50/50 scratch test... popravde to nechapu :D jestli to tak fakt funguje tak si dam i par vrstev na iphona :D

(doufam ze odkaz na ofiko web vyrobce neva)
Naposledy upravil(a) wildT dne 08 říj 2012, 21:36, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Již brzy bude sortiment tohoto výrobce k dispozici i u nás a tento produkt určitě otestujeme ;)
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Super! Tusis cenu za jakou to budete nabizet?
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Ještě nemáme ceník úplně hotový a zatím bych přesné ceny rád uchoval za branami kanceláře :) Cena by ale měla být velmi zajímavá, cca 800-900,- za 150ml.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Nevite nekdo, jestli je Achilles vhodna priprava pod Hard Body? Nic jineho doma nemam.
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pod Hard Body zcela jistě Achilles ne. Resp. můžeš ho použít na vyleštění laku, ale pak to budeš muset řádně vyčistit Ipou.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
Mr.Brain
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 06 kvě 2014, 00:11
Bydliště: ČB

Lze na tohle používat i Reset od CarPro nebo opravdu ten jejich Nano Bathe? http://wolfschemicals.com/en/termek/ws- ... ano-bathe-

Kolik je případně cena za to litrový balení u vás na eshopu? :) (jestli umíte tak i třeba s detailerem)
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Ani jsem nevedel ze jsem tu o tom kdysi psal, no tak mi trvalo jen dva roky se rozhoupat ke koupi :D
Uživatelský avatar
Mr.Brain
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 06 kvě 2014, 00:11
Bydliště: ČB

Protože nepřišla odpověď odpovídám si sám http://www.detailingworld.co.uk/forum/s ... p?t=339695

Ve zkratce - mýt lze jakýmkoliv šamponem aniž by byla vrstva protekce narušena. Pokud dojde ke zhoršení vlastností pak přímo Wolfs doporučují umít auto APC naředěným 1:10 a mělo by dojít k obnovení původních vlastností povrchu. No a pro případnou údržbu Wolfs Nano QD. Čiže má otázka trvá - umíte na shopu Wolfs WQ-2N? :)
Uživatelský avatar
mata..
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 389
Registrován: 15 zář 2011, 12:23
Bydliště: Praha

Já už jsem to tu někde psal. Jesse mytí běžnými nedoporučuje. Složky v normálním šamponu zanášejí povrch a tím ovlivňují chování ochrany. Tzn, ochrana tam bude, ale beeding a sheeting nebude. To samý říkal o snowfoam.
Samozřejmě doporučval jen jejich šampon a jejich detailer.
Odpovědět