Autoglym Interior shampoo

Údržba plastových, textilních a kožených částí interiéru. Údržba interiérových koberců.
Uživatelský avatar
mata..
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 389
Registrován: 15 zář 2011, 12:23
Bydliště: Praha

Já jsem s tím sedačky dělal jenom utěrkou. Nastříkal jsem to na sedačku a potom vlhkou utěrkou z toho "vytíral". S kartáčkem jsem jsem to zkoušel taky, ale tohle mi přišlo učinnější a ekonomičtější.
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

shodou okolností jsem ho dneska po dlouhé době vytáhl na koberce v tapecírech a v kombinaci s utěrkou dobrý, zatím jako takový rychlý prývoš :-) Jinak vůnička nezklamala :mrgreen: :lol:
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Vidim ze obecne nadseni z AG samponu neni moc velke, takze co vyzkouset priste? :)

Zatim jsem uvazoval ValetPro APC s tou visni a AutoFinesse na ktery tu byla nedavno recenze...
nomadm
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 08 lis 2012, 22:04
Bydliště: Otrokovice

zdravim,
pouzil jsem AG IS na potah sedacky, kterou jaksi nas 4lety syn "pokrtil" svymi neztravenymi zbytky z zaludku, kdyz se mu udelalo nevolno a z vysledku nejsem moc nadsen. Zaspineni uz bylo pravda dost zaschle, vzal jsem hadrik nastrikal nanej sampon a cistil, neslo..pak jsem strikal primo na zaspineni a vysledek je takovy, ze to zaspineni tam je porad (ikdyz min) videt...myslite, ze mam pouzit radsi kartacek v kombinaci se samponem? Nebo je to pripravkem?
Megane II Grandtour
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

ja bych to nastrikal na to, nechal rozpustit, vykartacoval, vytrel a pripadne opakoval.

AGIS neni vubec spatny vyrobek az na ten smrad.
nomadm
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 08 lis 2012, 22:04
Bydliště: Otrokovice

a jak dlouho to nechat pusobit?
Megane II Grandtour
Uživatelský avatar
martin51253
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: 22 led 2012, 13:52
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

nomadm píše:a jak dlouho to nechat pusobit?
klidně 5min nechat působit, vykártáčovat a znova a znova. neměl si to nechat zaschnout .idealní by bylo to vytepovat strojně (pokud nemáš možnost sito udělat sám ,kontaktuj někoho ze svého okolí kdo má mašinu. pokud jde o zadní sedačku udělá se to okolo 200kč a bude jak nová)já mam možnost strojního tepování jsem z turnova (LB) ;)
nomadm
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 08 lis 2012, 22:04
Bydliště: Otrokovice

No zkusím to ještě tím kartáčem a uvidíme :) Mlj bratr to má ale horší, tomu zvracejí děti v autě skoro každou trošku delší cestu... U nás se to stalo taprve podruhé...:))
Megane II Grandtour
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

Asi jezdí jako prase :mrgreen:
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

měkký děti :D
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Odpovědět