Test přípravků na interiérové plasty 2014 - PROTEKCE

Údržba plastových, textilních a kožených částí interiéru. Údržba interiérových koberců.
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

neogenx: Podle mě není problém s tím VP APC, protože se mi nezdá že by bylo silné. Myslím si, že když s tím přetřeš kůži, nic by se nemělo stát.
U toho Gtechniq C6 přímo píšou že je to na kůži, vinyl, plasty a pogumované materiály, pryžová těsnění.
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Me tady nekdo upozornoval ze APC tu kuzi vysusi :)
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
Uživatelský avatar
stooktan
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 25
Registrován: 02 pro 2013, 15:07
Bydliště: Jih

mě zajímá spíš když to napatlám tim protektantem a za 3-4 tejdny to vezmu APCčkem tak je po protekci že?
Páč pak přemýšlým jestli to má vůbec cenu na plast :) chápu spíš sealant na textil když má někdo děti v autě...
Uživatelský avatar
Frozz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 697
Registrován: 12 čer 2014, 19:57
Bydliště: Praha/stř. Čechy
Odeslaná poděkování: 1 poděkování
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Spíš nechápu, proč by si vyčištěný a naimpregnovaný plast bral APCčkem, stačí vlhký mikrovlákno, případně nějaký slabý čistič. To je jako kdyby si navoskoval auto a pak ho myl silně naředěným šampónem typu ChG Citrus wash&gloss...
FB - https://www.facebook.com/LTDetailing/
Web - https://www.ltdetailing.cz

Profesionální strojní leštění | keramické povlaky | individuální školení

Více info: info@ltdetailing.cz
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Přesně tak, na utření stačí vlhký hadr nebo nějaký interiérový detailer (AF Spritz nebo CG InnerClean jsou super).
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Právě jsi ve mě vyvolal touhu vlastnit nějaký interiérový detailer :D :D Máš ty 2 jmenované vyzkoušené? Co o špetku lepší? Přikláním se více k AF.
soray píše:Přesně tak, na utření stačí vlhký hadr nebo nějaký interiérový detailer (AF Spritz nebo CG InnerClean jsou super).
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Ja mam na interier zase detailer od Megsu, krasna citrusova vune, spotreba nic (mam od cervence 2013 a zbyva mi cca 200 ml z 500), nezanechava smouhy a lehce ztmavuje plasty :)
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Neozin: :-D Používám oba, oba mají pěknou vůni. AF je jemnější než CG a téměř bez efektu na plastu. CG maličko zatmavuje a přeji jen tam je lehký náznak do lesku. Oba mají velmi slušné antistatické vlastnosti.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Jo, tak to bych asi šel do CG :) Dík
Tomo11
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 12
Registrován: 07 úno 2016, 11:08

Ahoj, pouzil som valetpro na plasty z vonku aj z vnutra a takisto na pneu a gumene casti.
Nemam s tym skusenosti bola to prva aplikacia tak sa chcem spytat na par veci. Prva cim nanasate pripravok ja som pouzil mikrovlaknovu utierku z ciny. Neostavaju vam po nom smuhy ? Na ciernych lesklych plastoch mi ostali smuhy ktore som musel po zaschuti dolestit suchym mikrovlaknom.
Odpovědět