Valetpro Classic Carpet Cleaner

Údržba plastových, textilních a kožených částí interiéru. Údržba interiérových koberců.
Odpovědět
listrmistr
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 29 bře 2014, 21:24

Já vás zdravim pánove mám dotázek na tenhle produkt,píšete tu jak se snim supr čistí sedačky tak bych ho chtěl taky vyzkoušet ale ja bych potřeboval poradit jestli má někdo vyhřívání sedaček a jak se to čistí jestli to vůbec jde aby se stim vyhříváním nic nestalo,nebo jestli použít třeba jinej produkt atd.Díky moc :friends: :thumbup:
Uživatelský avatar
lukascruz
Moderátor
Příspěvky: 512
Registrován: 20 úno 2012, 11:35
Bydliště: Rakovník, Praha

Pokud to moc nepromáčíš, tak by se asi nic stát nemělo. Určitě nechat pořádně vyschnout. Ale zaručit ti to nemůžu. Tepovat sedačky s výhřevem se nedoporučuje. Ale když bude sedačka špinavá, tak ji přeci nebudeš rozebírat...
Obrázek
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Ja to tepoval i s vyhrevem, podle me by se nemelo moc stat, prece v tom sedadle nejaou schovany nejaky odhaleny kabely...
listrmistr
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 29 bře 2014, 21:24

no ty kabely tam snad nejsou ale co teda použít?přece to nějak musí jít,toho tepování se bojim abych to neposr...ale sedačky jsou nějaky flekatý tak je potřebuju něčim vyčistit
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Senátora s výhřevem sem tepoval a výhřev hřál dál ;)
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Tak zkropit heavy duty 1:10 (nebo v podstate jakymkoliv interierovym APC), vykartacovat a vysat bez tepovani; a opakovat porad dokola dokud to nebude cisty.
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

podle mě můžeš normálně vytepovat, akorát bych nepouštěl výhřev dokud neuschnou a neklekal bych na ně, ale to je taková obecná rada :)

samozřejmě za předpokladu, že sedačka topí jak má :idea:
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Nooo... ja jsem v nasem aute prave pustil vyhrev aby to rychlejc vyschlo :D
listrmistr
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 29 bře 2014, 21:24

Děkuji za rady nějak to vyzkoušim a snad to bude cajk :D ne nadarmo je tohle supr forum :dance4:
Uživatelský avatar
paveld
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: 28 pro 2012, 23:26

To vyhřívání je jen odporovej drát, nemá ho to jak poškodit... za předpokladu, že to nezapneš, dokud to nebude suchý :-).
Odpovědět