Přípravek na tepování sedaček atd.

Údržba plastových, textilních a kožených částí interiéru. Údržba interiérových koberců.
Odpovědět
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Do tepovače by nemělo přijít nic s vysokou pěnivostí, jinak ho můžete poslat do hrobu. Carpet právě z tohoto důvodu má sníženou pěnivost.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Napster
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 371
Registrován: 21 zář 2011, 18:03
Bydliště: Mladá Boleslav

A co pouzit DJ total wipe out? Ted mam asi 10aut na interier,takze budu muset dokoupit zasoby. Beru to rucne s kartacem a extraktorem vysaju,popripade pred cistenim nahulim parou. APC mam hlavne na kuzi a plasty,ale na sedacky v redeni 1:10 nejak nevadi ne?
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

DJWO na ruční čištění použít můžeš, ale do tepovače vůbec - hrozně by Ti to pěnilo.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
Huda
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 20
Registrován: 04 dub 2016, 16:59

Zdravím detaileři.

Potřeboval bych od vás menší radu. Chystám se tepovat 2 auta a vybral jsem si od Valetu Carpet Cleaner 1L . Ovšem při tepování pouze 2 aut a ředění do tepovače 1:80 si myslím že bych ten 1 litr nevyužil. Šlo by koupit pouze 0,5 L v tom rozprašovači a normálně to do toho tepovače nalit nebo je nějaký rozdíl mezi 0,5 a 1 L balením ?

Bohužel s tepováním nemám moc zkušeností a už si nepamatuji kolik se použije vody na vytepování 1 auta (5 dv. hatchback), ale prostě si mi zdá ten 1L kanistr moc. :unknw:

Děkuji za vaše odpovědi
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Rozdíl mezi 0,5L a 1L balení je v tom, že v jednom je 500ml přípravku a v jednom 1000ml přípravků. Může tam být malá odchylka plus mínus nějaký ten mililitr :D Jo a rozdíl je ještě v tom, že k tomu 0,5L balení máš rozprašovač. hehe sranda, jen žertuji.

Neměl by tam být žádný rozdil. Jediný rozdíl je fakt jen v množství.
Já spotřebuju na vytepování jednoho středně velkého auta okolo 3-4L vody + cca 100-150ml přípravků.

Jestli je pro tebe 1L balení moc, málo nebo akorát. To si musíš říct sám. :pardon:
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

Vzdyt rozprasovac je uz naredeny a rekl bych, ze 1:20 ;)
Primo je to napsane na strankach shopu: "500ml balení se používá neředěné. 1L a 5L balení řeďte do rozstřikovače pro čištění skvrn v poměru až 1:20. Pro čištění pomocí tepovače řeďte až 1:80."
Proste bych k rozprasovaci pristupoval jako k naredenemu 1:20 => dolijes cca 1,5litru vody a mas 1:80
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Takze to mame...

dva litry roztoku za 149 Kc
nebo 80 litru za 289 Kc

Na jedno ciste auto padne tak tech 5 litru roztoku, na opravdu spinave klidne i 25 litru, takze asi tak.
Uživatelský avatar
Huda
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 20
Registrován: 04 dub 2016, 16:59

Děkuji za rychlé odpovědi. Já totiž stále přemýšlím, jak přistupovat k tomu 0,5 L balení v rozprašovači. Jestli se jedná už o naředěný roztok 1:20 a nebo se jedná o neředěnou verzi třeba jen pro nějaké silné lokální skvrny, které je potřeba jednoduše odstranit.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Je to uz naredene, ale nikde se nepise uplne kolik, ale bude to nekde mezi 1:10 a 1:20. Koncentraty jsou jenom v kanystrech po litru a 5 litrech.
Uživatelský avatar
Kmoda
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 596
Registrován: 23 bře 2012, 18:54
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Při ceně toho litrového kanystříku bych vůbec neřešil jestli je ho moc. Teď vytepuješ dvě auta,za chvíli někdo přijde ať mu vyčistíš auto,příští rok budeš tepovat znovu,atd. Ten kanystřík mám prostě schovaný a nepřekáží mi.
Ten půllitr je dělaný spíš pro ruční čištění i vzhledem k tomu rozprašovači...
Odpovědět