Co na gumove koberce

Údržba plastových, textilních a kožených částí interiéru. Údržba interiérových koberců.
Uživatelský avatar
Doomm
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 87
Registrován: 08 bře 2014, 13:00
Bydliště: Prostějov

mam poorboys trim restorer gel ten se vydrzi moc neosvědčil ted od autoglymu pajc na pneu a to je zase tak na rozbiti huby .... ma nekdo zkusenosti s necim co neklouze a pekne nakrmi gumu? tradice od valetu?
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Neblázni, na koberečky bych nedával nic a tradici už vubec ne :D je to o držku, gumopajcy kloužou snad všechny.. i když.. co Gyeon Trim?
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
Uživatelský avatar
Glossworks Detailing
Moderátor
Příspěvky: 571
Registrován: 25 srp 2014, 18:14
Bydliště: Ružindol (Trnava), Slovakia

Trim by nebol bohvieako ekonomický a je určený na plasty, ne gumu. Ja som sa už dávno zmieril s tým že na rohože proste nič nie je, také aby sa to nešmýkalo. Proste len dobre vyčistiť s APC a poriadne opláchnuť, aby tam neostali bledé flaky (akurát dnes som čistil moje so zbytkom pre-washu a celkom pohoda na vek rohoží). Keď sú už fakt staré a vyblednuté tak zakúpiť nové.
Uživatelský avatar
lukascruz
Moderátor
Příspěvky: 512
Registrován: 20 úno 2012, 11:35
Bydliště: Rakovník, Praha

Na gumovy rohozce neklouze Valetpro BTTF. Jen se blbe nanasi

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk
Obrázek
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Na koberce je přípravek od chemiků. Někdo ale říkal že moc dobře nefunguje. Já případně dávám PERL rozředěný 1:5 +-. Nevydrží kdoví jak dlouho a musí se otřít mikrovláknem, ale jde to
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Ne, jestli myslíš přípravek CG Mat ReNew tak ty peníze radši utrať za jídlo nebo pití.
Psal jsem tu příspěvek o něm. Je to jenom APC s pěknou vůni v pěkném obalu. Nic víc.
Žádnou impregnaci nebo ztmavení gumových koberečků nečekej.
Kdyby někdo po něm tak toužil, tak mu to klidně prodám.
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Ja teda kdyz chci pajcovat koberecky je vezmu tradici a vytru mikrovlaknem do sucha
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Já používám taky tradici a žádné klouzání nepozoruju ale jestli to nebude tím že si to zákazník vyzvedává většinou až druhej den a tradice se pěkně vsákne :thumbup: Mimochodem ještě používám perl ten je taky dobrej na vše guma, plasty v různém ředění dle výrobce.
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

VP Classic protectant vytřený poctivě do sucha. Chce to roztírat hned po nastříkání, jinak je aplikace fakt v klidu :smoke: Nevydrží to super dlouho, ale klouzání nepozoruji ;)
Uživatelský avatar
Jonny
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 316
Registrován: 27 srp 2014, 12:42

Já to strikam cocpitem na palubku takový ten levnější spray od želvy haha a lesk jak svina
Odpovědět