Eko kůže

Údržba plastových, textilních a kožených částí interiéru. Údržba interiérových koberců.
Odpovědět
miple
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 17
Registrován: 03 srp 2018, 15:56

Zdravím. Jakými přípravky začít ošetřovat novou eko kůži? Zatím se nejedná o čištění, ale o impregnaci, údržbu, utírání povrchu atd. Děkuji.
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Zdar mrkni třeba na DS tam si určitě vybereš osobně nejraději používám kondicionéry a na novou kůži požívám Gyeon Coat.Každopádně bych před jakýmkoliv použitím ochrany kůže nebo jak píšeš eko kůže a to i nové povrch vyčistil.
Naposledy upravil(a) samot0506 dne 04 srp 2018, 20:27, celkem upraveno 1 x.
miple
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 17
Registrován: 03 srp 2018, 15:56

Právě jsem chtěl poradit konkrétně co použít. V dnešní záplavě produktů je z toho spíš zmatek. Takže prosím konkrétní produkt na čištění, impregnaci konzervaci atd. Není to pravá kůže, ale ta eko. Moc děkuji. Už jsem toho prošel hodně a právě z toho mám už v hlavě guláš. A na DS jsem našel jen na kůži, ale na eko nee.
miple
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 17
Registrován: 03 srp 2018, 15:56

Ta dvojka je ale, aspoň píšou, na kůži. Ta ekokůže co tam mám vypadá spíš jako plast. Jako ekokůži to uvádí výrobce auta. Tak čert ví co to je za matroš.
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Bude fungovat i na eko kůži.Je to trošku podobné kožence?Tohle je coat ten nemusí vsakovat jako kondicionér který musíš zapracovat do kůže.Coat nastříkáš rozetřeš a rozleštíš.Osobně jsem ještě žádný produkt na eko kůži neviděl a ani jsem sním nepracoval ale tím netvrdím že nic na eko kůži neexistuje.
Bost
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 10 srp 2018, 09:52

Ahoj, já osobně používám na eko kuži : čistič - Colourlock Kunstleder Reiniger, impregnace - Colourlock Kunstleder Protector
Odpovědět