ValetPRO Bilberry Wheel Cleaner

Údržba všech typů disků kol a pneu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Se podívej na detailingshop...

Co furt máš s tim Pozerlackem? To je nějaká reklama nebo to tak jen omylem vypadá?
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Samozrejme ze to je reklama :D Kdo normalni by v den registrace v kazdym ze svych tri prispevku zminil jednu znacku...
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Já to nechtěl napsat hned natvrdo :D

Támhle píše, že vyčistil lak Pozerlackem. Pak se zeptá, jestli někdo ví něco o Pozerlacku apod. A pak, že Pozerlack taky umí čistit kola jako Bilberry. Že to vypadá podobně :?

A já byl rád, že z telefonu jsem vůbec něco vyplodil :D
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
raym0n
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 258
Registrován: 11 zář 2013, 10:20

Uf od moji posledni navstevy v radach pro novacky nakynulo dalsich 20 stranek, byla to pekna makacka, ale vzal jsem to opet poctive - jsme precejen na detailing foru, ze?!.. Safra to byly snad dva pracovni dny. :) A svete div se, zase jsem narazil na par myslenek a dotazu, na co jsem pred tim nepomyslel a zaslouzily by si odpoved. Jeden z nich urcite patri sem.

1. Kde na to sakra brat kazdej tyden cas?!

prvni dva dotazy ignorujte :) to bylo jen takovy zvolani, ktery jsem tu mel potrebu napsat, tak se snad zlobit nebudete.

Ale ted vazne, puvodne jsem byl rozhodnuty vzit do setu na cisteni kol prave ValetPRO Bilberry Safe Wheel Cleaner (5L) - čistič kol
kvuli vykonu, ktery predvedl napriklad zde:
https://www.youtube.com/watch?v=IgSiBERxFlM

ale moje otazka - jelikoz mam komplet opravena ALU s finalni vrstvou laku
Oprava ALU R17 SKODA Neptune
Oprava ALU R17 SKODA Neptune
tak bych se chtel zeptat, jestli tento produkt na jejich cisteni (jsou ted jako cert!!!, foto je tesne po oprave) je vubec vhodny, protoze to neni cisty kov, ani chrom, ale opravdu kvalitni finalni lak.
Navic nikde jsem bohuzel nenasel, jake ma pH a na jake laky je pouzitelny. (stranku zpet jsem sice nasel, ze je OK na cerny skoda laky, ale 2x mer, jednou... cisti).

Diky za info.
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Bilberry můžeš na lakovaná kola naprosto bez problému použít ;)
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
raym0n
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 258
Registrován: 11 zář 2013, 10:20

Diky, co jsem totiz nasel aplikace na netu, tak to bylo vzdycky davano na cistej kov, tak jsem si rikal, ze se radsi zeptam.

A ted uz posledni - mate pak nejakou osvedcenou kombinaci, jak uzavrit po ocisteni Bilberry neco, co tu krasnou cistotu uzavre a usnadni mi budouci udrzbu alu, ze to pak budu moct myt jen trebasamponem? (nebo muzu klasicky jako na laku auta pouzit postup Bilberry, a pak napr RACEGLAZE AQUA BATHE WASH AND WAX, Dodo Juice Born Slippy/Dodo Juice Supernatural Clay Lube, Dodo Juice Supernatural Medium Clay, Dodo Juice Supernatural Micro Prime a zamcit to Poorboys Natty's Paste Wax/Collinite Super Doublecoat Auto Wax 476s/Dodo Juice Supernatural Acrylic Spritz)?

Diky.

//edit:
mmmm, novy vzhled http://www.detailingshop.cz :idea: :!: 8-)
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

normálně umyj, a pak příprava jako na laku auta - clay, leštěnka, vosk a pak bude stačit mýt jenom šamponem, všechno to půjde bez problémů dolů ;)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
hanzi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 146
Registrován: 08 úno 2014, 03:41
Bydliště: Liberec

Máte někdo srovnání Bilberry třeba se Supernatural Wheel Cleanerem? Případně Diablo gelem od chemiků?
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Bilberry 1:6 na poklicích. Vikan smeták + noname štětec
















Čistí líp než W5 a taky se s tím líp dělá. W5 strašně pěnila a tím se blbě splachovala.



MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Bejby
Partner DCČR
Příspěvky: 795
Registrován: 01 bře 2013, 22:31
Bydliště: Chomutov

Bilberry neopraví ty ošklivý šrábance??? :girlimpossible:
Odpovědět