Postrekovače (všeobecne)

Mycí rukavice, sušící ručníky, leštící utěrky, molitanové a mikrovláknové aplikátory, kýble, štetce a ostatní pomůcky pro detailing.
Odpovědět
velkovevodalix
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 29 led 2013, 00:23

já osobně kupuji kwazary v mercury marketu na slovensku, pro které se údajně měl kwazar začít vyrábět... ale to by chtělo počkat do jara, kdy zase budou otevřeny zahradní centra...
ale ta kopie z kovoplast v.d. taky není špatná - trochu vyšší "odpor spouště", ale jinak nämlich totožné...
Uživatelský avatar
martin51253
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: 22 led 2012, 13:52
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Z kovoplastvd postřikovače mam už cca 2 roky a fungují skvěle (Ipa,Apc atd...)
u tohoto výrobce se nechá i dohodnout na jiných barvách či kombinaci barev.
na věci tipu detailery a podobně jsou skvělé rozprašovače od Meguiars,ChG
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Postřikovače z kovoplastu používám přes rok a jsem spokojenej za ty prachy nemají chybu doporučuji ;)
Uživatelský avatar
Kmoda
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 596
Registrován: 23 bře 2012, 18:54
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Asi si taky objednám,i když tam nic nevidím psáno o těsnění,nic na výběr a ani na mejl nikdo neodpověděl. Koukám že mají docela dlouhé dodací doby...
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Tak nevím mě došel balíček do 3dnů ještě jsem k tomu bral náhradní pumpičky ale zatím jsem je nepotřeboval.Víš co oni budou mít třeba dovolenou a začnou až od pondělí.těsnění neřeš přikup náhradní pumpičky a máš klid ale jak jsem psal zatím drží od začátku kupoval jsem 3ks 0,5l 3 ks 1l jak budu kupovat zase nějaký věci na auta tak přiobjednám i rozprašovače 8-)
acter
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 193
Registrován: 13 kvě 2013, 15:39
Bydliště: Praha

Zanedlouho pojedu pres Veseli nad Moravou, tedy kousek od Hluku...a pak zpet do Prahy...asi se tam budu stavovat neco nakoupit...nechce nekdo neco taky vzit ?
Uživatelský avatar
Kmoda
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 596
Registrován: 23 bře 2012, 18:54
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

acter píše:Zanedlouho pojedu pres Veseli nad Moravou, tedy kousek od Hluku...a pak zpet do Prahy...asi se tam budu stavovat neco nakoupit...nechce nekdo neco taky vzit ?
Mě by zajímalo jestli je tam takhle koupíš. Já si je objednal 7.ledna,hned zaplatil předem na účet a ještě nic neprislo. A koukám že mají u rozprašovačů dodací dobu 7-14 dní. Nevím jestli to tam vyrábí a trvá jim to tak dlouho,nebo jestli to objednají a trvá to než jim to někdo dodá...ale pokud to tam jde na prodejně koupit,tak nevím proč to nepošlou...
acter
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 193
Registrován: 13 kvě 2013, 15:39
Bydliště: Praha

Psal jsem jim mail...s dotazem prave na osobni odber...

V mem pripade to nebude uplne hned...jedu za tyden asi na tyden do Bratislavy a pak na ceste zpet bych se tam stavil...takze snad by to i pres tohle mohlo jit :)
velkovevodalix
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 29 led 2013, 00:23

já osobně jsem jim v pondělí napsal a ve středu mi slečna napsala, že si můžu pro zboží přijet... ale vím, že je nedělají na sklad a ty s vittonovým těsněním už vůbec ne...
acter
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 193
Registrován: 13 kvě 2013, 15:39
Bydliště: Praha

To vittonove tesneni je lepsi nez "obycejne" ? Doporucujes ho pozadovat ?
Odpovědět