Sušící ručník - mamut

Mycí rukavice, sušící ručníky, leštící utěrky, molitanové a mikrovláknové aplikátory, kýble, štetce a ostatní pomůcky pro detailing.
Odpovědět
Uživatelský avatar
anyana2
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 41
Registrován: 24 bře 2012, 09:01
Bydliště: Plzeň

jo tak to joo ... já ani oblečení na víc než 40stupňů neperu, takže to se u nás stát nemůže .. nevím, proč se tenkrát u nás hadry pohádaly a že běžně hážu všechny do bubnu najednou tzn. Madness, CFS, Swissvax, Meguiars i obyč Eurow dohromady a že to je pěkná várka barev .. normálně vše zůstává ok i bílé hadry zůstávají bílé
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

mamut suší?! :lol: :mrgreen: snad použil sušící detailer, aby nepoškrábal :mrgreen:
Přílohy
mamut suší.jpg
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
VWMysak
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: 23 lis 2010, 18:14

To je slon, Ty mamute. :mrgreen: Mamut je ten z Doby ledové. ;)
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

On se kolega splet, to mělo být do sekce ošetření kůže - Swissvax Elephant tuk. Zde v přírodním mega balení :mrgreen:
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

Vy prdi,trochu predstavivosti ne :-D asi je to Hybrid. Rovnou ten lak voskoval tukem a zaroven susil ;-)
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

mám takovej nemilej pocit, že mi mamutík nějak tvrdne... mohlo by být na vině, že jsem ho ještě nepral?? :)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
VWMysak
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: 23 lis 2010, 18:14

Spíš to bude vodou,...
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

to ti teda nvm, protože u nás je jedna z nejměkčích vod v republice (Duchcov, na Kladně jsem myl jen 2x) ;) co řikáš na vyprání v ruce s CG Microfibre Wash+ :idea: to by mohlo pomoct ne?? samozřejmě jen tak z lehka, protože mamutíka mám moc rád :mrgreen:
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

nevim no, já bych nepral. Já jsem svýho ještě nepral a je skoro stejnej jako fungláče
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

tak jsem z toho celej tumpachovej :D už je zase takovej jakej má bejt - prostě se usmyslel, že bude zase měkkej :D umyl jsem fabku, upozorňuju, tvrdou vodou a je v pohodě... jedině mě napadá, že by nachytal nějakej Citrus Bing, když jsem špatně umyl auto po clayování :idea:
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Odpovědět