Kýbly a příslušenství (Grit Guard, Gamma Seal)

Mycí rukavice, sušící ručníky, leštící utěrky, molitanové a mikrovláknové aplikátory, kýble, štetce a ostatní pomůcky pro detailing.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Tak jestli to fakt poctivě vyplachuješ v čistý vodě, tak to asi nebude špatně :)

Jestli 16 nebo 20. Hodně záleží na tom, čím meješ (dlooouuuhá rukavice, malá houba...), máš-li sejto nebo ne... (to ubírá asi 7cm ode dna). Rukavice ti pak z půlky zůstane suchá apod...
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

To je vlastne taky fakt, ze jeste vzdycky auto poctive predmyju auto jenom tlakem vody z wapky, takze ve vetsine pripadu na aute zustane jenom takovy ten povlak, ktery uz ani tu houbu moc nezaspini. Jako samozrejme nerikam ze to je uplne spravne, ale do detailingu vrazim docela dost penez, na to ze vsechny auta jsou rodicu, takze se ty produkty snazim vyuzivat co nejekonomicteji :)
Uživatelský avatar
Onionek
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 54
Registrován: 15 zář 2011, 11:40
Bydliště: Tábor

jo to mi nedošlo, že grit guard ochudí o nějaký ty litry :) vyplachuju poctivě u každýho dílu před každým namočením do šamponu :) používám buď mikrovláknový houby, mikro žinylkový rukavice, syntetickou dlouhosrstou, bavlněnou houbu nebo kvalitní pěnovou houbu CarPro, už by to chtělo pořádnou, jako máš ty na Pandu :twisted:

-> wildT - jestli ti jde o ekonomičnost, tak zkus Valetpro Concentrated car shampoo, mám ho chvíli a můžu jen doporučit, nemá žádný přidaný leštidla, vosky a podobný, čistej pH neutrál, nejluxusnější vůně po višních, lesním ovoci, co jsem kdy měl nebo u někoho čichal - můžu porovnat s Dodo Sour power, ChG Citrus i Glossworkz, Meguiars Gold class, myje skvěle, vůbec nenechává stopy po vysušení a když ředím 1:500, tak mě to do 8L vody vychází při 16ml šamponu na 3,2 Kč umytí, když to chci silnější, tak dám jednou tolik - 6,4 Kč..zítra budu asi umývat, tak vyfotím před a po :mrgreen:
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Diky za tip :)
Uživatelský avatar
ka-spel
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 498
Registrován: 18 bře 2013, 22:46
Bydliště: Prostějov
Odeslaná poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

ty kýble vypadaj dobře... kdyby někdo objednával, tak bych nad nima i zauvažoval...
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
mata..
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 389
Registrován: 15 zář 2011, 12:23
Bydliště: Praha

Nezkoušel si někdo grit guard vyrobit doma?
Tohle sice nevyhraje soutěž krásy, ale účel to splní a vyjde to na pakatel.
http://www.meguiarsonline.com/forums/sh ... nd-project
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Když jsem viděl cenu kýblů a grit guardu, tak jsem koukal po něčem jiném a narazil na tohle http://www.vybaveniprouklid.cz/kbelik-1 ... u/d-72095/ a objednal to. čekám až to dojde. Ten kýbl jsem si mohl prohlídnout v práci kde s tím jezdí uklízečky a vypadá že vydrží hodně
Uživatelský avatar
Kmoda
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 596
Registrován: 23 bře 2012, 18:54
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

ka-spel píše:Toto někdo zkoušel http://www.ebay.co.uk/itm/2-x-Grit-Guar ... 27d264d201 ?
Budeš organizovat hromadnou objednávku? :lol:
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

DIY gritguard je dobrej, ale kde sehnat tu fešnou mřížku??
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Odpovědět