Monster Microfiber Purple Monster Edgeless XL 60x80cm

Mycí rukavice, sušící ručníky, leštící utěrky, molitanové a mikrovláknové aplikátory, kýble, štetce a ostatní pomůcky pro detailing.
Uživatelský avatar
nexus_cz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 03 zář 2013, 06:38
Bydliště: Praha



http://www.detailingshop.cz/susici-rucn ... ucnik.html

Někteří se mě ptáte na ručník Monster, pořídil jsem ho teprve tento týden, takže na plnohodnotnou recenzi je brzy, nicméně myslím, že je vhodné, vytvořit mu vlastí téma, kde o tomto sušícím ručníku můžeme diskutovat a topic rozšiřovat ho..

První postřehy:

+ ručník je úžasně hebký, nic tak heboučkého jsem v ruce doposud neměl
+ krásná barva, částečně schová nečistoty
+ Civica zvládl utřít, ke konci už tedy vodu trochu tahal za sebou, ale zvládl to

- Okraje ručníku, jejich provedení jsem čekal lepší, na pár místech nedrží jak bych čekal a mám obavu aby to časem nedělalo neplechu.


Nakonec pár mých fotek (fotografie s okrajemi jsou foceny na MOKRÉM ručníku:
Přílohy
Edges - Wet Towel
Edges - Wet Towel
Edges - Wet Towel
Edges - Wet Towel
Edges - Wet Towel
Edges - Wet Towel
Edges - Wet Towel
Edges - Wet Towel
Edges - Wet Towel
Edges - Wet Towel
Edges - Wet Towel
Edges - Wet Towel
Edges - Wet Towel
Edges - Wet Towel
Sušení 2
Sušení 2
Sušení
Sušení
Dadan
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 47
Registrován: 21 kvě 2014, 22:55
Bydliště: Kousek od Třebíče

Tak těch okrajů je opravdu škoda. Asi bych se bál to dát do pračky...ikdyž se třeba pletu a vydrží to dost.
philiph
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 351
Registrován: 24 kvě 2014, 13:16
Bydliště: Praha - Přerov

na stroju to obycejnou bavlnenou niti zaposijes a mas klidek.
VW Golf mk1 2.8 VR6

Peugeot 306 2.0 HDi
Uživatelský avatar
nexus_cz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 03 zář 2013, 06:38
Bydliště: Praha

Žádný stroj nemám, nemám ani fialovou nit, nic. Je to nový ručník, tudíž ho nechci opravovat sám, když zmetek vypustil výrobce. To je jako by ti u nového auta přestaly fungovat stěrače a ty sis řekl, že si je na vlastní náklady opravíš.
Když jsem doma ručník rozbalil ničeho jsem si nevšiml, pouze v některých místech ostrých okrajů asi od nějakého lisování, lepení, spřádání nebo co já vím, jak to vyrábí. Řekl jsem si, že to není moc hezky udělané, ale že to mají asi zmáklé a drží to poctivě, nicméně jak jsem auto jednou usušil a vlákna se namočila, objevil jsem onu popisovanou dírku ve spoji dvou stran, která když tam zůstane tak bude logicky dělat neplechu.
Ručník jsem používal MAX. šetrně, pouze přikládal, nekroutil s ním, neždímal, nepral ani nesušil v pračce.

S klukama z DS už to řeším, není mi to příjemný jelikož oni s tím mají práci a já taky, koupil jsem si ručník, abych ho používal a ne vracel.
philiph
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 351
Registrován: 24 kvě 2014, 13:16
Bydliště: Praha - Přerov

jasny to chapu. holt vyrobni vada se najde. ale to je podle me neduh techhle bezkrajovych rucniku. tam se to urcite lepi a proste obcas to lepidlo povoli.
VW Golf mk1 2.8 VR6

Peugeot 306 2.0 HDi
Uživatelský avatar
Mr.Brain
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 06 kvě 2014, 00:11
Bydliště: ČB

No, jenže s ohledem na výrobní náklady a prodejní cenu (teď nic proti nikomu, ale nedělám si iluzi kolik to mikrovlákno a jeho spojení bude stát) by tedy výrobce měl vyrábět perfektní produkt...
philiph
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 351
Registrován: 24 kvě 2014, 13:16
Bydliště: Praha - Přerov

zijes v konzumni svete. marze jsou astronomicky. vyroba toho mikrovlakna a jeho slepeneni muze byt do 100kc. expedice do cilove oblasti a reklama na to muze udelat dalsich 50kc. takze zde mame vyrobek s marzi 400%. jenze cena v dnesni dobe neni v naproste vetsine vyrobku znamka kvality. bohuzel. kazdej se snazi kazdyho osulit a co nejvic nahrabat.
VW Golf mk1 2.8 VR6

Peugeot 306 2.0 HDi
alo1
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 191
Registrován: 11 bře 2014, 12:40

proc mate za to, ze je to slepene? minimalne chemical guys ma vlakna do sebe zapletena, takze zadne slepovani ani podobne hovadiny nehrozi.
Uživatelský avatar
nexus_cz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 03 zář 2013, 06:38
Bydliště: Praha

Tady je to zapletene taky, ale hodne divne. Navic misty byly okraje takove ostre, prave jak od slepenych vlaken.
Uživatelský avatar
Mr.Brain
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 06 kvě 2014, 00:11
Bydliště: ČB

Imho nejde o to jak je to spojené, ale jde o cenu pro koncového zákazníka/spotřebitele, který to kupuje a za uvedenou cenu očekává bezvadný produkt...
Odpovědět