Chemical Guys Beluga

Mycí rukavice, sušící ručníky, leštící utěrky, molitanové a mikrovláknové aplikátory, kýble, štetce a ostatní pomůcky pro detailing.
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

Obrázek
Pravděpodobně největší detailingový ručník je v tuto chvíli právě Beluga. V Chemical Guys se rozhodli vyrobit ultra jemný a bílý ručník. Jeho velikost 130x80cm mu umožňuje prakticky neomezené využití. Jelikož je bílý a nebarvený, jeho vlákna nejsou oslabena chemikáliemi a dokáže být jemný, jak to jen jde. A právě proto, že není barevně upraven, tak jeho savost je fenomenální. Jeho bílá barva se také hodí pro dokonalou kontrolu čistoty ručníku. Potřebujete ochránit interiér a jeho čalounění před mokrým oblečením? Je tu Beluga a jeho velikost dokonale ochrání vaše sedačky proti promočení vodou. Potřebujete čistit motorový prostor nebo provézt drobnou údržbu? Přiložte Belugu na blatník a již nikdy nebudete mít zašpiněné oblečení nebo naopak pokažený dokonalý vzhled navoskovaného laku. Je vám v autě zima? Můžete opět použít Belugu :-) Lze ji samozřejmě použít i pro práci s detailerem a podobnými příipravky.

Přečtěte si krátký příběh paní Stelly - manželky jedhoho detailera z New Yorku. "Jednoho dne dorazil balíček s přípravky na auto pro mého muže. Nevydržela jsem a krabici otevřela, abych se podívala, co si objednal. Hned mi padl do oka obrovský, bílý a úžasně jemný ručník. Řekla jsem si, tohle že má být ručník pro naše auto? Vždyť ani já takový nemám v koupelně! Promiň Steve, tenhle ručník už zůstane můj!"

My vám doporučujeme k Beluze objednat i jeden z našich ručníků na tělo, aby se příběh Steva a Stelly nestal i vám :-)
Obrázek

http://www.detailingshop.cz/suseni/800- ... ucnik.html
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
pásovec
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 26 říj 2010, 18:59

Pěkný videjko ;)

Detailing Club ČR
VWMysak
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: 23 lis 2010, 18:14

Návod na autoerotiku bez poškození laku. :mrgreen:
Uživatelský avatar
pásovec
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 26 říj 2010, 18:59

hlavně by měli vyměnit toho protagonistu, jsem na něj už dost alergickej :-)
Detailing Club ČR
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

myslíš toho skřeta, co je i lotus vyšší než on?? :D mě teda nevadí a na propagaci velikosti belugy je ideální :D
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
pásovec
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 26 říj 2010, 18:59

mě vadí jeho hlas a celý to, jak se projevuje :-)
Detailing Club ČR
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

třeba ti vadí angličtina :D
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
pásovec
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 26 říj 2010, 18:59

vadí mi jen ten skřet :) si pusť všechny jeho videjka a pak dej vědět, jak jsi na tom :lol:
Detailing Club ČR
Uživatelský avatar
scorpion
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 32
Registrován: 30 říj 2011, 18:52

No.... dají tam Lotus, což je auto do kabelky a ještě skřeta co je ideální řidič do Lotuse... Z toho plyne, že položit tento ručník na moje auto, tak je vlastně vcelku malý :lol: :lol: a budu se divit, že se to neshoduje s propagační fotkou :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
pásovec
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 26 říj 2010, 18:59

Muzem udelat test s mym mamutem a Dodo Sn rucnikem,oboji jsou tezky vahy. Treba to pak tak horky nebude :-D
Detailing Club ČR
Odpovědět