Shine Mate ERO600 - orbitální leštička

Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Uživatelský avatar
Poulis
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 168
Registrován: 24 říj 2013, 19:05
Bydliště: Loštice

nedával si tam té pasty moc??? protože jestli si poprvé leštil a v pohodě, tak ten kotuč nasál pastu , a potom stačí opravdu málo, uděláš pár otisků na kapotu a hlavně nanášet na pomalé otáčky. ;)
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Ber to tak že všechny leštící pasty práší některá víc jiná mín.Používám menzernu a od ChG které tolik nepráší ale neznám pastu která by vůbec neprášila ale třeba nějaké jsou a někdo napíše nějaký tip na bezprašnou pastu.
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

myslím, že nemyslel prach ;) Podle mě vysoký otáčky, neroztažená pasta po povrchu a moc pasty. Nic jinýho to v podstatě bejt nemůže...
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

A tak to jsem špatně pochopil.
Tak za mě můžu napsat na kotouč udělat pár bodů pastou poťapkat část dílu která má být leštěna potom na malé otáčky roznést a poté na doporučené otáčky leštit aspon tak to dělám já :dance3:
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

v tomhle ohledu jsou super videa CG, kde se toho doslova drží a pokaždý to nezapomene zmínit :)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
trickerko
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 86
Registrován: 18 dub 2013, 21:30

daval som 4 body pasty na kotuc. velkost ostrihaneho nechtu na prstoch ruky. predtym som tam strekol na kotuc 1x (kvazar rozprasovac) vody pod ChG videa co tu bolo ale tam lestil s Flex excentr ale to by nemalo vadit. tak ja nevim
Uživatelský avatar
vomy
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 251
Registrován: 03 srp 2014, 15:51
Bydliště: Brno

Co myslíte, vyplatí se připlatit za Krauss DB-5800S - 900W kvůli výkonu, nebo postačí Shine Mate? V neprospěch Krausse zase mluví vyšší váha. Cenový rozdíl 500kč mi nepřijde zase tak hroznej. Co byste vybrali? :smile:
Peugeot 407 sedan 2.0HDI 100kW
Uživatelský avatar
Poulis
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 168
Registrován: 24 říj 2013, 19:05
Bydliště: Loštice

zdarec, shine- mate mam a myslim si že ma výkon dobrej (teda nevim jak Krauss) nemel sem sni jedinej problem , sem vazne spokojen ;)
Uživatelský avatar
lukascruz
Moderátor
Příspěvky: 512
Registrován: 20 úno 2012, 11:35
Bydliště: Rakovník, Praha

Mám Krauss a teď sem dělal se Shin Mate a rozdíl sem nepoznal. Shin Mate má delší kabel a je podstatně lehčí. A pak jednodušší reklamace. Krausse mám na reklamačce a jel do Německa :-(
Obrázek
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Měl jsem Krausse a šel bych raději do shinemate. Krauss má z levé straný udělaný výfuk od motoru av některých polohách ti to akorád fouká do očí. Shinemate by to měla mít svedena dolů na kotouč který tím i chladí.
Odpovědět