Jakou vybrat wapku?

Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Odpovědět
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Já ale nemyslel polepšit si tlakem ale celkově prostě mi to nepřijde adekvátní částka.Však uvidíš sám.říkám cena do 5000,- by byla OK ale 7500,- nevím nevím :threaten:
Igo
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 56
Registrován: 21 čer 2016, 13:17

Neznám Nilfisk ale mám už asi 7 - 10 let K5 a maká jak šroub - bazén, terasy, schody, jezírko, kašnu, auta a já nevím co všechno bez jediné opravy - tedy 1 oprava byla - hadice ale tu něco (asi kuna) prokousalo.
Možná tam bych hledal tu cenu. A možná je za ranec protože Karcher :smile:
Uživatelský avatar
Rocco
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 741
Registrován: 18 úno 2015, 19:28
Bydliště: okr.Kutná Hora

Já mám věci od Karchera skoro všechny,krom vysavače a vždy jsem byl spokojený.
Cena vyšší je určitě,ale jsou to držáci,plno příslušentví,a já mám hlavně značkovou prodejnu kousek od bydliště. :)
Kdo si hraje,nezlobí ... tak pořád myji a leštím auto,abych nezlobil. 8-)
Napster
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 371
Registrován: 21 zář 2011, 18:03
Bydliště: Mladá Boleslav

Ono velky rozdily nejsou nejak extra znatelny. A je jedno,jestli mas oleomac,nitfisk,karcher. Kazdy zapraseny auto jde mýt jinak. Poznas to dobre na kamionech na prednich castech. Mam doma parkside 110bar a K5 a rozdil znatelny. Pokud by sis chtelnsednout na prdel,tak jedine vapku s horkou vodou. V mountfieldu byla akce na oleomac a tam mi vadila tezka pistole a příslušenství,sice ne brutalne tezky,ale precijenom po 30-60min je to znatelný. Navic od dob,co mam na karcheru multi power jet,tak bych uz nemenil. Kdyztak natocim video. K5 Ma v sobe i prisavani (funkční) na chemii. A tam mam mafrasol.
Uživatelský avatar
Kmoda
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 596
Registrován: 23 bře 2012, 18:54
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Myslíte si že k něčemu bude tato wapka? Měla by mít kovové čerpadlo a funkci samonasávání https://vysokotlake-cistice.heureka.cz/ ... w-120-set/
KaPi87
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 16
Registrován: 10 kvě 2015, 11:27
Bydliště: Domažlice
Kontaktovat uživatele:

Ahoj hoši,

rychlý dotaz. Mám wap Bosch AQT 45-14 (celkem solidní wap) a víceméně spokojenost, ale jakmile připojím foam lnce, přijde tenhle paskvil... Netlakuje to pěnu pravidelně a je to extrémně otravný. Občas to jde lépe, občas hůře, že třeba 3-4 vteřiny trvá, než chytne pořádný tlak na správnou pěnu. Nevíte čím to může být?!?! Zase se mi nechce hned řešit reklamaci, protože foam lance samozřejmě není od Bosch, tak aby nekecali, že je to neorigo příslušenství. Ale pokud je chyba přímo ve wap, tak jim to pošlu... Díky moc za každou radu!

Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Kmoda tyjo za 2ku to asi nebude nic moc, tlak 120max je v praxi tak 100bar na výstupu.
Životnost při použití na autě bude asi dostatečná,ale třeba hodinové čištění dlažb bych se vyvaroval(záruka není životnost)
Nadruhou stranu na mytí auta to asi nějak dostačovat bude.

KaPi87 video mi nejede.
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

KaPi: Mě video funguje a jednoznačně je něco špatně. Pokud ti tohle dělá POUZE při připojení foam lance, pak je chybe ve foam lance :pardon:
=> jakou foam lance máš? zkoušel jsi ji na jiné wapce? není přiucpaná nebo špatně nastavená?
Uživatelský avatar
c4eX6
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 93
Registrován: 23 led 2015, 09:31
Bydliště: Brno, Praha

KaPi87: Ahoj mám tu stejnou wap, ale takovýhle divný zvuky mi to tedy nedělá, používám ji také v kombinaci s aliexpress foamlance a vše bez problémů.
Na videu není poznat, jestli jsi měl celou dobu zmáčknutou spoušť, nebo jestli jsi s tím takhle "cvrnkal", ale ta wapka nezní úplně zdravě (ten pisklavej zvuk).
Ale pokud ti to s origo "foamlance" a jinyma nastavcama funguje OK, pak musi byt problem pouze v te foamlance.
lilbg
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 20
Registrován: 09 čer 2015, 20:25

Není foam lance přicpanej? Chová se to, jako když má tryska malej průtok, soustava se potom víc tlakuje a tlakovej spínač na wapce vypne čerpadlo, protože si myslí, že jsi vypl pistoli.

Stejně se mi chovala wapka, když jsem měl zanesenou trysku na klasickým nástavci
Odpovědět