Shine Mate ERO600 - orbitální leštička

Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Shine Mate ERO600 je uživatelsky přívětivá a na obsluhu nenáročná leštička určená k leštění autolaků. Odstraňování vad laku, leštění a voskování je díky ní rychlejší a účinnější než práce rukou.
Leštička vyniká vysokým výkonem a na rozdíl od rotačních leštiček dosahuje vždy perfektního výsledku bez rizika vzniku hologramů (stop po leštění viditelných na přímém slunci).
Skvělá ergonomie, šest rychlostních stupňů a excentrický pohon z ní činí ideální nástroj pro domácí uživatele, který však ocení i profesionálové.
Vynikajících výsledků s ní dosáhne i naprostý začátečník, a to bez rizika poškození laku.

Vlastnosti a výhody
-Ergonomická konstrukce a kompaktní tělo pro minimální únavu při práci
-Umožňuje několik různých uchopení pro leštění pod různými úhly a dle individuálních pracovních návyků
-Nízká hmotnost pouze 2 kg
-9 mm kmit pro vysoce efektivní leštění bez hologramů a voskování
-Variabilní otáčky 2500 – 6500 OPM, plynulý rozběh
-Efektivní zpřevodování pro vysoký kroutící moment
-Konstantní elektronika pro stálé pracovní otáčky při různém zatížení
-5 metrů dlouhá přívodní šňůra

Oproti populární leštičce Krauss DB-5800S přináší Shine Mate ERO600 mnohá vylepšení: je kompaktnější, má lepší ergonomii ovládání, je o 0,5 kg lehčí, má větší kmit a tím vyšší účinnost korekce a leštění, má o 2 metry delší přívodní kabel, je vybavena řídící elektronikou pro plynulý rozběh a konstantní otáčky, má chytře řešený výstup vzduchu a při provozu je výrazně tišší
Balení obsahuje: boční rukojeť, klíč, sada náhradních uhlíků, vyvažovací závaží pro unašeč 148 mm, unašeč FlexEdge 125 mm, bílý leštící kotouč 140 mm
Výkon: 600 W (nominální) / 900 W (špičkový)

Obrázek

Obrázek
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
Baddy
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 25
Registrován: 03 črc 2013, 12:46
Bydliště: Velké Bílovice

Už jí mám doma. Ale ještě nebyl čas na vyzkoušení. Každopádně je lehučkáááááá:-) jak vyzkouším dám hned vědět.
tomashrabek
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 22 bře 2014, 18:26

I já mám kousek a musím říct, že předčil očekávání. Lehoučká leštička, minimální spotřeba leštící pasty (není to asi věcí leštičky, ale přeci), nebojím se použít jako začátečník, žádné hologramy, výsledek pro mne luxus. Oproti původní rotační leštičce pro mne veliké zlepšení.

Dá se koupit i v Praze 5 a 9, bezva, kdybyste někdo chtěl více info, klidně napište.
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

My jsme ji porovnávali se Spinem a zas tak lehká nám nepřišla :unknw: Resp. Spin je určitě lehčí.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

to asi jo, ale spin nemá zbytečnou váhu v podobě excentrický převodovky :D
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Miras 92
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 70
Registrován: 24 úno 2014, 19:55

dnes jsem na ni narazil za dost zajímavou cenu :-). Bohužel po vložení do košíku se cena zvýšila. Ale za těch 175 kč bych ji vzal klidně víc :D .
Přílohy
akce.jpg
akce.jpg (44.71 KiB) Zobrazeno 9271 x
VW Golf Mk2 a VW Golf Mk3
VW is my life
Uživatelský avatar
mario-fm
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: 18 úno 2013, 14:53
Bydliště: Frýdek-Místek

To ja taky za 175 jich aspon 100ks vezmu :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
nevio
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 21
Registrován: 17 zář 2013, 12:09
Bydliště: Týn n/Vlt

taky mam tuhle leštičku plus CG hex leštící kotouče a maximální spokojenost. Akorát teda po leštění celýho auta mě z toho brní ruka :unknw:
Uživatelský avatar
mata..
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 389
Registrován: 15 zář 2011, 12:23
Bydliště: Praha

Já jenom nějak nechápu tohle:
Balení obsahuje: boční rukojeť, klíč, sada náhradních uhlíků, vyvažovací závaží pro unašeč 148 mm, unašeč FlexEdge 125 mm

Proč teda když k tomu dávaj unašeč 125mm, tak proč je tam teda závaží na 148mm unašeč.. :?:
nemo
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 272
Registrován: 06 bře 2014, 14:30
Bydliště: Tomášikova, Bratislava

no predpokladám, že preto, že keď by ho tam niekto chcel namontovať tak pri výkyve 9mm by to bola bez neho celkom sranda :pleasantry:
Odpovědět