orbitální leštička pro začátečníka

Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
rucko
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 26 lis 2017, 00:42

...ahoj, potřeboval bych poradit jakou leštičku mám vybrat, když chci začít s leštěním jako hoby...svoje auta, rodičům, bráchům, kamarádům atd.? Něco jsem pročetl, ale přece jenom už jsou to témata staršího data a myslím, že se při dnešním rychlém vývoji mohlo hodně změnit. Jako příklad co si myslíte třeba o orbitální leš. EXCENTER 710 W s příslušenstvím za 3500? Přes zimu nebo z jara bych chtěl absolvovat nějaké školení ( opět prosím o radu na nějakého profíka či kurz) a když už píšu tak jaké máte zkušenosti se značkami auto kosmetiky? Zatím dík za odpovědi.
Uživatelský avatar
axa-77
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 22
Registrován: 11 čer 2016, 13:40
Bydliště: Šluknov

Určitě není nutné zakládat nové téma ...
viewtopic.php?f=17&t=144
rucko
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 26 lis 2017, 00:42

no já myslel že by poradil někdo něco čerstvého. Vlákno z roku 2011 jsem pročítal. Tak snad něco přibyde.
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

A to, že bylo vlákno založeno před šesti lety, ti jako brání se zeptat v něm? V čem je tvůj dotaz jiný oproti tomu, který tam byl nesčetněkrát položen?

Nechci být nepříjemný, ale tohle mě točí. Obecně. Pomalu každý druhý nově příchozí prostě plácne nové téma (v lepším případě do správné sekce) a pos**** se. Nic proti nováčkům nemám, jsem za každého nového rád, ale jsou věci, které mě vysloveně vytáčí. To je taktéž jeden z důvodů, proč kupř. do nováčkovských témat v 99% nepřispívám. A ne že bych nechtěl, ale když se všichni ptají na tu samou věc dokola...

HOWGH :drinks:
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
Piškot
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 11 dub 2014, 17:03
Bydliště: Stará Boleslav

Přesně tak BigBangu, možná bych zauvažoval, jestli nedát omezení jako u soukromých zpráv, tak stejně i založení témat.
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Přiznám se, že o nějakém omezení pro nováčky uvazuji, zejména prispivani do obecne sekce. Je tady několik kategorií dle druhu produktu a stejně se jasně zaraditelna témata dávají do obecne sekce - viz namátkou zde viewtopic.php?f=2&t=3068 nebo viewtopic.php?f=2&t=3045... Dotyční si neuvědomují, že svou pohodlnosti zneprehlednuji forum a moderátorům pridelavaji práci.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

určitě jsem pro omezení zakládání nových příspěvků...bude to přínosné jak pro ostřílené, kteří ztrácí nervy, tak i pro začátečníky na které nikdo nevyštěkne ;)
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

alespon se neco deje, forum je zacina byt mrtvy.... :-P
BSD maniac
Uživatelský avatar
pattapuf
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 21 kvě 2012, 20:38
Bydliště: Mompracem
Odeslaná poděkování: 1 poděkování

Myslím, že by admin takové vlákno měl rovnou a bez varování zamknout. Myslí-li to tazatel vážně, tak si dá s druhým pokusem už víc práce.
Uživatelský avatar
Piškot
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 11 dub 2014, 17:03
Bydliště: Stará Boleslav

To si nemyslím, jelikož tu bude "píčovat" v jiném vlákně proč mu to bylo to a to, a že admin si léčí mindráky a tak. Znám to z jiných fór
Odpovědět