Jakou vybrat wapku?

Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Odpovědět
irbiss
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 22 čer 2021, 14:05
Odeslaná poděkování: 1 poděkování

Dobrý den.
Přemýšlím, zda koupit kränzle 2175ts x nilfisku mc4m 180/740.To jsou 400 v wapky. To je jedna úvaha.
Druhá je nilfisku mc4m 160/620 x kränzle k2160tst 230v

Byl by někdo schopný poradit?
Děkuji za každou připomínku.
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

Zdravím!
Jaký bude mít stroj režim provozu?
Jestli je to do firmy nebo obecně ta wapka bude důležitý zdroj příjmu, pak bych vsadil hlavně na dobrý, rychlý a dostupný servis, resp. dobrou servisovatelnost stroje.
Jinak určitě 3fáz, jestli je ta možnost a rozpočet.
LTR
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 17 led 2022, 10:38

Zdravím vás.
Potřeboval bych radu ohledně výběru wap. Vzhledem k tomu, že dosud žádnou nevlastním. třeba řeším jiná kritéria než ta, která vzejdou až z jejího používání.
Rozpočet je omezený, primární užití bude na 2-3 auta + kolem domu (dlažba, fasáda, terasa).
Big Boie jsem zavrhl, přestože má aspoň kovové rychlospojky - je to velkosériová Čína (iRozce, B&O apod.), na Amazonu za 120 babek a udávaných 180 barů je dle všeho měření s bídou 90 barů.
Zaujala mě Ava Go P55 - sice hodně plastu, ale záruka 10 let, dobrá hadice a dostatek příslušenství (+ sedí od Karcheru).
Nebo se mám vykašlat na všechny pseudo detailingové značky a vzít třeba Gude GHD 225? (hmotnost 29 kg už budí důvěru)
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2946
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Psal jsem i do mailu, Bigboie bych se vůbec nebál.
Ava bude taky fajn, již brzy ji najdete i u nás na shopu.

Důležité, kromě záruky, servisu atd. je ověřit si dostupnost různého příslušenství (např. Foam lance). U některých exotických wapek může být problém s připojením/koncovkou.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
Ondrej2005
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 77
Registrován: 05 čer 2018, 21:46
Odeslaná poděkování: 2 poděkování
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Ať už koupíte kterou koliv wapku, tak je dobré možná přemýšlet jestli se budou dát koupit díly třeba za 10-20 let. Docela důležitý parametr. Kranzle nebo profi řada NILFISK modely POSEIDON taky toto splňují dokonale. Jen obecně na NILFISK jsou nesmyslně drahé příslušenství co se týče například náhradní nástavce, rotační trysky, pistole atd.. což nepotěší :(

Ale chápu že jsou takoví, kterí až se něco pokazí, tak danou věc vyhodí a koupi novou třeba modernější s marketingovým "must have feature" :-) proč ne.
konkurent
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 15
Registrován: 30 dub 2014, 23:53

ahoj, uvažujem nad novou wapkou, nakoľko na aktuálnom základom Lavor modely odišla pištoľ, a ajtak nebol výkon nič moc, tak hľadáme silnejšiu náhradu na hobby používanie, uvažujem najma nad Nilfisk E 150, Karcher K7 Classic (ešte ten pôvodný model) alebo vyššie spomínanou BIGBOI WASHR FLO, pôvodne som chcel Nilfisk P190, ale tam je cena už o 200€ vyššia ako pri E150, resp 170€ viac ako K7 Classic, čo by ste z toho vybrali?
MichnaP
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 11 dub 2019, 12:44

Ahojte, nedávno som reklamoval moju BIGBOI WASHR FLO a vratili mi prachy - otázka znie, je realne v tej cene niečo lepšie? Poprípade, ak by som išiel do Nillfisk premium 180 bude to krok vpred alebo nie? Lebo jeho cenovka je trochu vyššie, tak váham, či Bigboi ktorý mi tlakovo neprišiel nejaky silný (180 bar max) vo výsledku nebude rovnaká voľba ako ten Nillfisk Premium 180. Dík za rady
Odpovědět