Pikatec - obecná diskuze

Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pítr
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 73
Registrován: 25 říj 2014, 19:50
Bydliště: Praha 10

Souhlasím, reklama dělá opravdu až moc hodně, lidi zblázní, dokonce jsem viděl i ve snídaní s novou, jak předváděli tuto kosmetiku, ale nikde nikdo lidem neřekl jak musí vozidlo před aplikací připravit a jak dál se o lak starat. :threaten:
ladaw
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 11 úno 2013, 23:10

Můžete mi někdo poradit otestovanou kombinaci keramiky + šamponů, která opravdu vydrží ten rok a více? Díky
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Po tom co přišla na trh nanokosmetika značky PIKATEC, bylo spoustu lidí ovlivněno reklamou, ale nikdo nemá s danou ochranou zkušenosti.
Rozhodl jsem se sehnat tento produkt a protože Vás mám všechny rád, udělám testík v porovnání s běžnými vosky. :D

Nepodařilo se mi sehnat ten jejich Nano Shampoo. :( A kupovat ho test nebudu.

Test bude proveden na kapotě auta.
Udělám asi klasickou přípravu (umýt, clay, umýt). Potom bych asi pod PIKATEC nic nedával, proto jenom odmastit IPA nebo Eraser.

1. Měl bych dávat pod vosky Lime Prime? Nebo radši jenom odmastit, aby měli ochrany stejné podmínky?

2. Čím umývat? Mám k dispozici CG Glossworkz, CG Citrus Wash&Gloss, Raceglaze Aqua Bathe, DJ Sour Power, DJ Born to be Mild, Autoglym Bodywork Shampoo Conditioner, Valetpro Advanced Poseidon, Valetpro Concentrated Car Shampoo a nakonec Carpro RESET.

3. Koho mám postavit do boje ve výdrži proti PIKATEC?
Přílohy
IMG_1854.jpg
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

:thumbup:

Pod vosky bych LP klidne dal a myl bych to BTBM nebo VP Classic. Urcite ne treba glossworkzem.

Pripomina mi to jednu kosmetiku (lidskou) co se prodava jen pres MLM :D
Uživatelský avatar
pattapuf
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 21 kvě 2012, 20:38
Bydliště: Mompracem
Odeslaná poděkování: 2 poděkování

I přes mou intervenci se kamarád objednal do servisu na jeho aplikaci. Koncem týdne bych měl vědět víc.
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

ad.3) Finish Kare - 1000P
BSD
Kolohnát
BSD maniac
Uživatelský avatar
Feri
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 767
Registrován: 10 črc 2013, 12:38
Bydliště: Brno

Já bych PICATEC asi myl resetem a pořádně odmastit ;)
petr72
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 39
Registrován: 27 dub 2015, 20:43

ad3) soft99 fusso
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Finish Kare - 1000P, Collinite 476s ani Sonax BSD není problém sehnat. Jestli souhlasíte, tohle budou soupeři PIKATECu. Jestli do té doby seženu ještě Soft99 Fusso Coat, bude zařazen do boje. :D
Špatně se bude mýt vosky šamponem a PIKATEC Carpro reset.
Nebo bych to udělal tak, že bych myl třeba 1x týdne Valetpro Concentrated Car Shampoo (zdá se mi takový nejvíce neutrální šampon) a po 3-4 umytí bych umyl CarPro RESET.
Tommyk
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 331
Registrován: 22 zář 2014, 10:56
Bydliště: Louny, Brno

Osobně bych zkusil udělat přípravu pod Pikatec tak jak je to v návodu. Nevím teda co tam je, nečetl jsem to, ale o clay tam podle mě nebude ani zmínka. :D Co jsem viděl reklamu v autosalonu, tak tam to akorát umývali 3x po sobě :D
Odpovědět