Swissvax - kde se vzal

Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Odpovědět
Tomáš
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 265
Registrován: 16 lis 2010, 19:11
Bydliště: Beroun

Hodně z Vás se tu ptá co je dobrá značka,která špatná,která je nejlepší.Já první auta myl,když mi bylo 14let a to staršímu kamarádovi,který v té době vozil už auta z Německa a takové auta co měl on v té době tady vůbec nebyli.To bylo před 20lety,od mých 17let jsme začli s kamarádem také kupovat a prodávat auta z Německa.Každé to auto jsme museli samozřejmě umýt,vyčistit,naleštit aby se rychle a dobře prodalo.Postupem času těch aut bylo čím dál víc a po pár letech prodeje(čištění) aut,jsme museli vzít někoho jen na to mytí,aby nám v tom pomáhal.Pár kluků se u nás vystřídalo až jednoho jsme si vychovali a je u nás dodnes.Postupně po těch stovkách aut a zkoušení přípravků a všelijakých leštěnek jsme získávali zkušenosti sami pro sebe a mytí a vše kolem toho jsme dělali jen pro to ,aby naše auta byly co nejčistčí a co nejvíc se blýskali pro prodej.Prodej aut ,už není co to bývalo,tak jsme se rozhodli zůročit naše zkušenosti kolem aut a postavili jsme si nový areal.Kde je ruční mytí,servis,pneuservis a ještě ten prodej aut.Na běžné mytí jsme používali povětšinou Riwax,sonax,mafra a atd. a dále používáme.Ale chtěl jsem něco co by bylo uplně jiné,vyjímečné prostě něco nejlepšího co je na auta. U nás na netu,jsem nic nenašel co by mě nadchlo,tak jsem hodiny,dny brouzdal na netu po světě až jsem zjistil,že existuje značka SWISSVAX(v německy mluvících zemích SWIZOL) a pak jsem ještě četl články před lety jak nějaký šílenec myje a čistí auta za 5-6 tis.liber.(Paul Dalton http://www.miracledetail.co.uk).Tak mě zajímalo čím to dělá,že to je tak drahé a perfektní. Používá SWISSVAX jako většina nejlepších detailistů co jsem na netu našel.Tak jsem si udělal výlet do malého města za Mnichovem,kde je zastoupení SWISSVAX pro Německo a koupil jsem si své první produkty této manufaktury.Po prvním testu jsem z toho byl nadšený jak to funguje a jak je s tím nádherná práce a perfektní vysledek.Když to pak někdo viděl jak se mi blýská auto,tak to chtěl samozřejmě také.Tak jsem se rozhodl požádat manufakturu SWISSVAX o oficiální zastoupení této značky pro Českou republiku. Po prvních dopisech,telefonátech a schůzkách v ZURICHU,jsem měl radost že se mnou komunikují.Ale pak mě zamrazilo,když mi řekli že nejsem jediný,kdo by to chtěl získat a že jsme 4 zájemci a oni jsou malá rodinná manufaktura a že se musejí pěčlivě rozhodnout.Po dalších schůzkách a jednáních mi najednou po 10měsících volají,že budou rádi s námi spolupracovat,že se rozhodnuli pro nás a mě se tak splnil můj sen.
Produkty SWISSVAX se dodnes ručně připravují,plní,lepí etikety a celá tato manufaktura je plná lidí,kteří jsou perfekcionisté a produkty dělají pro perfekcionisty,kteří je pak používají na svá auta a chtějí,aby byli také v co nejlepší stavu v co nejdelším časovém horizontu.Myslím,že by bylo zbytečné,abych tu sám vychvaloval něco co sám prodávám jako každý jiný zastupitel své autokosmetiky.Jen sem napíši fakta,které svědčí o kvalitách této vyjímečné firmy.SWISSVAX spolupracuje formou OEM (zkratka anglického Original Equipment Manufacturer) je obchodní termín, který označuje výrobek vytvořený jedním výrobcem pro jiného výrobce, který jej následně prodává pod svou vlastní obchodní značkou ,s takovými výrobci automobilů jako je ROLLS ROYCE,LAMBORGHINI,MERCEDES BENZ CLASSIC,SPYKER a v dohledné době by to měl být ještě BUGATTI.Což samo o sobě značí jak jsou tito výrobky vyjímečné a kvalitní,když je pod svou obchodní značkou takové renomované automobilky sami dále nabízejí svým zakazníkům.Další známkou kvality této značky je,že těmito produkty se ošetřují a ochraňují sběratelské skvosty po celém světě,které mají nevyčíslitelnou hodnotu na rozdíl od nových aut jako například ve francouzském muzeu v Mulhousenu,kde mají sbírku veteránů Bugatti http://www.youtube.com/watch?v=zsF7BgQP ... 9. SWISSVAX je dražší v počátku než jiné značky,ale je navržená tak, aby byl tou nejkvalitnější produktovou řadou autokosmetiky na světě.Když si vezmete,že produkty potřebné k péči o lak stojí cca od 5tis.kč a s těmito produkty můžete chránit a ošetřovat Váš vůz po několik let v co nejlepším stavu a rozpočítáte si kolik jedno ošetření Vás vyjde,když z jedné dozy vosku ošetříte svůj vůz až 20-25krát,tak to pak stojí okolo 200-250kč plus Váš čas a to pak není tak mnoho při tom co Vám SWISSVAX za to nabídne,krom užasného hlubokého lesku.





http://player.vimeo.com/video/16975306
Přílohy
P1090296.JPG
P1090296.JPG (29.85 KiB) Zobrazeno 3848 x
Autozipo & Swissvax Czech and Slovak republic
Aktuální galerie fotek naší práce na našem fb https://www.facebook.com/Autozipo.Swiss ... and.Slovak
Odpovědět