Hromadna objednavka (Brno/Zlin - podzim 2014)

Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Uživatelský avatar
Michail
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 549
Registrován: 08 srp 2014, 12:11
Bydliště: Černovice

Pro mě by takový převzetí bylo OK, kdybys neměl možnost, tak ze sebe můžu udělat výdejní místo po šesté hodině ;)
F**k me, I'm FRENCH!

K4M Renault Mégane Coupé 1.6 16V, r. v. 1999
F4R Renault Laguna GrandTour 2.0 16V, r. v. 2006
Uživatelský avatar
11AA
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 48
Registrován: 10 dub 2014, 06:31
Bydliště: Litomyšl

Jo, to by bylo super.
Starám se ... Rover 75 V6 2,0L, 414SI, 420SDI, 216 coupe - 90's
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

To by bylo fajn, a navic krome vas dvou a jishikiho jde stejne vsechno ostatni do Zlina :smile:
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pro zúčastněné, respektive pro hradišťáky. Ve středu večer se potkám s Divokým Téčkem a vezmu přípravky. Ve čtvrtek je můžu začít dealovat. Dejte vědět jestli se stavíte u mě nebo to mám někam po práci hodit :)
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Tak tak.

Dale bych k tomu asi dodal jeste toto:

Vse jsem se snazil rozlit na mililitry presne, coz se mi snad povedlo u vseho, az na tar remover, ta mrdka tekla vsude mozne i kdyz jsem to nalival ze sklenene odmerky, ale proste je to takova nahovno kapalina, no, takze je to tam lehce podmiracek. To mozna poznate sami hned jak si to budete chtit prelit do rozstrikovace :D Ale jinak vse bude snad ok.

Vsechno ma na sobe zakladni popisky vs. redeni atd., tak snad se nebude opakovat situaace kdy jsem jednomu mistnimu clenovi odlil sampon, prewash a carpet cleaner, on si to moc nepopsal a pak zacal tepovat s autosamponem a divil se, ze to peni :D

V patek vam jeste nafotim vsechny origo etikety, kde je popsane presne pouziti atd. a hodim to sem.

Co dal... vetsina pripravku je ve flaskach od vina s uplne novym vickem, jak jsem to vezl do zlina, tak jsem zrovna ten tar remover hodil vzhuru nohama a neproteklo to, takze to vypada celkem schopne, i tak bych ale doporucoval to skladovat nastojaka.

Tak to bude snad vsechno, na zaver doufam, ze jsem vse rozlil spravne a dal spravne popisky :D

Tak jeste jednou diky vsem :)
Odpovědět