Cerpadlo pred wapku?

Všeobecná diskuse na libovolné téma.
DjRaptor
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 34
Registrován: 04 bře 2014, 18:25
Bydliště: Líšná 16 33808 Zbiroh

30 metrovej schůdek :rofl:
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Nojoo chybka v radu :D
Uživatelský avatar
scorpion
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 32
Registrován: 30 říj 2011, 18:52

Přátelé, malá otázka. Čtu, že používáte vodu ze sudu a tedy asi dešťovou. Já bych tedy auto své ani klientů dešťovou nikdy neumyl ze dvou důvodů. První je, že na střeše se usazují sra*ky ze vzduchu, který poté déšť spláchne do zmiňovaného sudu. A druhý je ten, že déšť je kyselí což není zrovna vhodné... :wtf: :wtf: A tedy by mě zajímalo, zda používáte nějaké čističe do samotné vody nebo nějaké filtry apod?? :think:
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Ze sudu ano, ale ten sud napoustim normalne z vodovodniho radu. Pripadne ze studny. Jinak tvrdost vody nebo kyselost bych ani za problem nepovazoval, spis je potom potreba velmi poctive susit, coz je problem treba v lete, kdy vsechno strasne rychle schne. Ted v zime mam na suseni klidne pul hodiny.

Filtrace vody uz se resi tady (davam sem ten odkaz potreti v tomto tematu :D ) viewtopic.php?f=29&t=996
Uživatelský avatar
lukascruz
Moderátor
Příspěvky: 512
Registrován: 20 úno 2012, 11:35
Bydliště: Rakovník, Praha

Známý meje dešťovou vodou a třeba na tmavých barvách zůstávaly na autě mapy
Obrázek
bigtwin_jirka
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 103
Registrován: 01 bře 2015, 12:18

lukascruz píše:Známý meje dešťovou vodou a třeba na tmavých barvách zůstávaly na autě mapy
Ty mapy, to bude tou dvakrát použitou vodou. Jak správně poznamenal kolega Scorpion, nejdřív se s ní opláchne střecha a vymejou okapy od nasbíranýho bordelu a ve finále se s tou vodou opláchne vnitřek sudu, kterej se zajisté nepřikrejvá shora a neproplachuje každej měsíc. Sud je podle mě dobrej tak na zalejvání kytek.
Odpovědět