AliExpress nákupy mikrovlákna

Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Eddiee29
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: 03 dub 2015, 00:11
Bydliště: Hněvotín(Olomouc)
Obdržená poděkování: 3 poděkování

vomy píše:No, nepřijdou mi ty aliexpress utěrky nějak moc výhodný.
A ty jsi nekde videl levnejsi uterky s takovou gramazi??
Uživatelský avatar
Glossworks Detailing
Moderátor
Příspěvky: 571
Registrován: 25 srp 2014, 18:14
Bydliště: Ružindol (Trnava), Slovakia

To som asi jediný pre koho neni gramaz podstatna. U sušiacich uterákoch to beriem, ale na buffing pasty alebo nejakeho BSD mi pride menšia gramáž lepšia. Mám CarPro Boa oranžové tenké a modré hrubé so skoro dvojitou gramážou. S tenkými sa mi pasta alebo zaschnutý vosk odstraňuje lepšie, lebo mám lepší hmat/cit v prstoch. Veľká gramáž je využiteľná skôr na sušenie citlivého povrchu.

Nebudte blázni. Martin nastavil ceny Gyeon Softwipe myslím veľmi slušne, podporte radšej DS ako nejakých šikmáčov. Tie utierky sú fakt luxus.
Uživatelský avatar
vomy
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 251
Registrován: 03 srp 2014, 15:51
Bydliště: Brno

To jsem neviděl. Ale čekal jsem asi ještě trošku větší pecku :D
Peugeot 407 sedan 2.0HDI 100kW
MacTeine
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 25
Registrován: 20 pro 2015, 17:30

Souhlas :D
Naposledy upravil(a) MacTeine dne 05 úno 2016, 02:07, celkem upraveno 1 x.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Souhlas, softwipe je bozi uterka za super penize, jenom je trochu skoda ze to neni na shopu videt. Clovek si rozklikne gyeon uterky a je videt jenom 11 ruznych uterek se stejnou ilustracni fotkou a nevi co je co. Takze kdo neni v DCCR (pozn. pro ty co nejsou, Soft Wipe byla v klubovem balicku) vubec nemuze mit tuseni, jak vyhodne uterka to vlastne je, jako teba ja (uterku z balicku jsem rozbalil az vcera).

Nicmene na motory, zadverni prostory, rozlestovani hrubych a strednich past, utirani apc atd. atd. budu levne uterky pouzivat dal, pritom tyto prace spotrebuji asi 80% uterek vsech uterek co padnou na jedno auto. :)
Uživatelský avatar
lukascruz
Moderátor
Příspěvky: 512
Registrován: 20 úno 2012, 11:35
Bydliště: Rakovník, Praha

Souhlas, urcite by bylo lepsi kazdou uterku nafotit zvlast. Kdyz sem objednaval uterky mel sem k tomu otevreny stranky Gyeonu, abych vedel co si to vubec objednavam
Obrázek
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Glossworks Detailing: "Martin nastavil ceny Gyeon Softwipe myslím veľmi slušne, podporte radšej DS ako nejakých šikmáčov."

:D Sorry az OT, ale tohle mě rozesmálo... Ne, sranda, vím jak jsi to myslel Peter. :smile:
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Tak nakupem Gyonu taky podporujes sikmacov :D
Eddiee29
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: 03 dub 2015, 00:11
Bydliště: Hněvotín(Olomouc)
Obdržená poděkování: 3 poděkování

Glossworks Detailing píše:To som asi jediný pre koho neni gramaz podstatna. U sušiacich uterákoch to beriem, ale na buffing pasty alebo nejakeho BSD mi pride menšia gramáž lepšia. Mám CarPro Boa oranžové tenké a modré hrubé so skoro dvojitou gramážou. S tenkými sa mi pasta alebo zaschnutý vosk odstraňuje lepšie, lebo mám lepší hmat/cit v prstoch. Veľká gramáž je využiteľná skôr na sušenie citlivého povrchu.

Nebudte blázni. Martin nastavil ceny Gyeon Softwipe myslím veľmi slušne, podporte radšej DS ako nejakých šikmáčov. Tie utierky sú fakt luxus.
To je jako kdyby jsi rekl ze holinky a hodinky je to same protoze se oboje natahuje.

Bavime se o te zlute uterce z ali ktera ma gramaz 800, proc tady pises teda o uplne jinejch uterkach? Ja to nemyslim zle ani ten ali neobhajuju, ale kdyz nekdo napsal ze se mu to nezda az tak vyhodne tak jsem se zeptal jestli videl nekde levnejsi pri stejne gramazi. To je jako kdybych napr. napsal ze mi gyeon na okna prijde drahej, protoze v kiku koupim za 39 levnejsi. Ano koupim, ale je to uplne jinej typ mikrovlakna. Stejne jako pouzivam boa na neco, tak na neco pouzivam ali a na neco kik, na asfalt pouzivam treba uplnej noname z hobby shopu. Doufam ze se kluci chapem jak jsem to myslel..
Uživatelský avatar
mira
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 58
Registrován: 09 dub 2013, 18:28

BTW ve 3 prodejnách kiku v různých krajích ČR jsem barevné utěrky s dlouhým chlupem již nenašel. Mají stejné nepraktický světle šedé a tuším bílé ale už za cenu cca 40kč.

Já je používal (teda přiznám se) jako jednorázový a skoro po jednom použití sem ji vyhazoval, ale zásoby se tenčí... Takže utěrky z Kiku došly a je tu KIKrize! :-P
Odpovědět