Stěžovatelna

Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Odpovědět
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Kdyz se zeptam blbe..co existuje silnejsiho krome brouseni? :D FG350 zas tak velkej rozdil nebude ne?
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Já mám ještě silnější kombinaci, ale s tím bych na lak nelezl. Menzerna 300 a vlněný kotouč od CarPro. Potom bych řekl že jsou drsnější kotouče na odstranění orange peel z denimu nebo velvetu.
Uživatelský avatar
Kamikadze
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 150
Registrován: 08 dub 2015, 12:38

dělají se takový kotouče/šmirgly, není to úplně jako brusný papír ani jako kotouč, v zrnitosti 2500 asi až 4000, vysoké je to cca 5mm max, dá se to upnout na orbitku a pod vodou ten lak pak brousit. Ideální na pomeranč. Já třeba jel od 1500 šmirglu, pak 2000 a pak 2500 a 3000 tenhle kotouč. samozřejmě potom je potřeba FG400 třeba.
Napster
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 371
Registrován: 21 zář 2011, 18:03
Bydliště: Mladá Boleslav

Ano. Nazev je trizact zrnitost 3000-6000 idealne. Bzousi se s nim pod vodou. Idealni na zachranu pomerance (nemusi se vzdy povést) nejlepsi na odstranění hlubokych skrabancu na lakovanych dilech. Nebo jak psal Rety. Beran+silna lestici pasta a mala rotacka,ale s tim hodne opatrně. Lepsi pro mene zkusene s brousen8m laku je trizact.
Pikachu
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 17
Registrován: 03 zář 2012, 20:01

Nový lak na dveřích včetně rozstřiků do sosedních plechů,aby to nebylo poznat,celkem asi 12000 za lak na 21 let autě,krása. No a nějaká asi bachratá P.ČA mi to samozřejmě na parkovišti ve firmě vezme dveřama................. :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :sick: :oops: :twisted: :cray: :fool: :ireful: :vomit1: :bad:
Igo
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 56
Registrován: 21 čer 2016, 13:17

Tak jsem poprvé pořádně umyl auto - mám ho 14 dní a bylo nečinčané od prodejce. A co najdu? V podběhách jsou něco jak koberečky fakt super se to myje. Nakonec jsem to dělal APC :dash:
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Igo: Ale prosímtě. To chce vít vapem a tak na 5x a to uvidíš co z tama stále teče. Ideálně si auto zvednout na heveru a třeba pomoc kartáčem. Nebo sundat kolo. Kdosi říkal že to i tepoval. A taky je sranda když si odděláš podběhy, tam je často hodně srandy
Uživatelský avatar
Mr.Brain
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 06 kvě 2014, 00:11
Bydliště: ČB

Včera jsem podběhy čistil taky, apc 1:5, kartáč a jak to šlo krásně...
Napster
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 371
Registrován: 21 zář 2011, 18:03
Bydliště: Mladá Boleslav

Tyhle podbehy se davaj uz dlouho. Nejcasteji na zadni kola. Ja davam rotqcni trysku a mafra ecomaf a dobry. Najizdim 50-70tkm rocne,takze nejaky sundavani kol a drhnuti az pred prodejem auta :-D bohuzel ani kremikova ochrana moc nepomuze pri tomhle najezdu :-/
Igo
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 56
Registrován: 21 čer 2016, 13:17

Mr.Brain píše:Včera jsem podběhy čistil taky, apc 1:5, kartáč a jak to šlo krásně...
Asi máme každý jinou představu o krásně :smile:
Ovšem jsem rád, že v tom nejsem sám :smile:
Odpovědět