aplikatory z ebay

Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Michail
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 549
Registrován: 08 srp 2014, 12:11
Bydliště: Černovice

Budu mít volný 3 balení, pokud bude mít někdo zájem ;)
F**k me, I'm FRENCH!

K4M Renault Mégane Coupé 1.6 16V, r. v. 1999
F4R Renault Laguna GrandTour 2.0 16V, r. v. 2006
Uživatelský avatar
vomy
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 251
Registrován: 03 srp 2014, 15:51
Bydliště: Brno

Michail: já jedno beru :)
Peugeot 407 sedan 2.0HDI 100kW
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

No nevím ale ty aplikátory stojí za hovno.Ještě jich pár mám ale už bych je nikdy nekoupil radši si připlatím a koupím na DS jsou jednou takový co se síly týče a práce je s nima mnohonásobně lepší.To je můj názor na apli. z Ebay :dash:
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

samot0506: Souhlasím s tebou a říkám to furt. Radši si koupím 10 pořádných kvalitních aplikátorů z DS než tohle. Mám doma 3 balení a používám je jen občas. Moc tenké, pracuje se s něma špatně. Někdy mi připadá že bych to patlal holou rukou, než aplikátorem, jak je to tenké.
Jak to máš v ruce tak se ti zdá, že je to OK, ale jakmile s tím začneš pracovat tak se to smrští a je z toho placka :D
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Přesně tak jak píšeš hrůza a ještě horší je že máš 3 balení tak to tě opravdu lituju. Já vzal jedno balení použil jsem jeden aplikátor a už nemám chut tahat další z balení.
Tak že naše rada zní ( připlatit si a koupit na DS kvalitu a ne aplikátor na pudr pro naše drahé polovičky) :drinks:
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Ja mam tech velkych aplikatoru za ~60 Kc asi 10 a uz je prave vubec nepouzivam. Radsi vezmu maly a pak ho treba hned vyhodim :smile:
Uživatelský avatar
Frozz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 697
Registrován: 12 čer 2014, 19:57
Bydliště: Praha/stř. Čechy
Odeslaná poděkování: 1 poděkování
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Já už také pracuju většinou z malýma, na které nadáváte (a to oprávněně), jenže jediný důvod pro to je, že nenasáknou (ať už vosk nebo nějakou impregnaci), tudíž je menší spotřeba. Ty z DS jsou prostě moc tlustý a vysoký, i když jsou samoz. kvalitnější ...
FB - https://www.facebook.com/LTDetailing/
Web - https://www.ltdetailing.cz

Profesionální strojní leštění | keramické povlaky | individuální školení

Více info: info@ltdetailing.cz
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Jj, to je pro me jedna z hlavnich vyhod (druha je cena, treti vyhodu uz to asi nema), s malickym aplikatorem se da treba z mini RG vzorku dat 3 vrstvy na oktavku, a to mi vsichni tvrdite ze je nemozny, ze toho vosku je strasna spotreba... Inu. :D
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Frozz píše:Já už také pracuju většinou z malýma, na které nadáváte (a to oprávněně), jenže jediný důvod pro to je, že nenasáknou (ať už vosk nebo nějakou impregnaci), tudíž je menší spotřeba. Ty z DS jsou prostě moc tlustý a vysoký, i když jsou samoz. kvalitnější ...
Ale ona je to taky výhoda že aplikátor naseje více materiálu a to že když ho pořádně nakrmíš tak voskuješ a voskuješ a voskuješ bez toho aby si musel pořád nabírat vosk z balení.Jakmile ten aplikátor nakrmíš voskem tak už ta spotřeba je stejná jako u ebay.Já aplikátory nezaměnuju každý aplikátor má svého nerozlučnýho kámoše. :smoke:
Uživatelský avatar
Michail
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 549
Registrován: 08 srp 2014, 12:11
Bydliště: Černovice

Upřímně, objednával jsem je podruhé, mně osobně se s nima pracuje dobře. Samozřejmě, že jeden ten aplikátor nevydrží to, co ten z DS, ale deset už mi vydrží dýl.

Jsem zásobenej dost, proto dávám tři balíky všanc, když je nikdo chtít nebude, tak si je upotřebím ;)
F**k me, I'm FRENCH!

K4M Renault Mégane Coupé 1.6 16V, r. v. 1999
F4R Renault Laguna GrandTour 2.0 16V, r. v. 2006
Odpovědět