Detailing jinde

Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Odpovědět
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Cenove nejlip ze sealantu na sklo vychazi asi Dodo Juice Supernatural Glass Sealant, navic je ho velke baleni 50 ml, takze ti vystaci na vsechny skla v koupelne i na vice vrstev. Hlavne nezapomenout ze aplikaci musi predchazet patricna priprava, zejmena poradne odmasteni, a po aplikaci to 24 h nesmi prijit do styku s vlhkosti.
Jenicek
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 45
Registrován: 03 dub 2014, 09:22
Bydliště: Praha

dekuji panove. asi zatim zkusim rain x. cenove se mi do staryho sprchace nechce vrazet moc penez a nanest parkrat rocne ochranu taky zvladnu. pripravu pod ochranu neflakam ale velky podil na tom bude mit to, ze do par hodin nasledovala vzdycky sprcha po aplikaci. ten dj sg se mi velice zamlouva podle zkusenosti tady z jeho vlakna ale cenove o nem popremyslim spis na auto ale tam mi zase pekne sheetuje i bsd, nez je nastrikam znova... :D
tak zatim rain x, stejne sem ho v minulosti chtel vyzkouset.
dekuju moc :thumbup:
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Joo, Rain X je taky celkem dobrej, ale je s tim podobne hodne prace jak se sealantem ale vydrz tomu neodpovida, tak uz ho nepouzivam. Kdyby nekdo chtel, tak mam zbytek v bazaru :D
Napster
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 371
Registrován: 21 zář 2011, 18:03
Bydliště: Mladá Boleslav

A jak na tom bude s tvrdosti vody? Precijenom destova voda je mekka. A my napr u Mlade Boleslavi mame silene tvrdou vodu (primo z pramwnu je kojenecka). Pri myti auta s tim docela zapasim a PH neutralni spripravky s tim nic extra neudelaj :D
fery
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 82
Registrován: 19 črc 2015, 09:12

PH neutrální přípravky ti na tvrdou vodu nepomúžou.PH a tvrdost je trochu něco jinýho.Každá voda z vodovodu musí být neutrální,ale múže být i hodně tvrdá.
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

BigBang píše:Vrtule z ventilátoru. Rok cca 1940 :) Do finále to ještě bude chvíli trvat, jelikož ten list z jedný strany jsem dělal asi 6 hodin...
Tak tady je dá se říct hotovka. Vím, že tam je ještě spousta nedostatků (pár detailů nedočištěných, listy vrtule mají swirls od hrubýho smirku a klec je vzaná jen na hrubo apod.), ale v rámci toho jak vypadal jsem víc než spokojen :smile:

před


po

GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Mazec :thumbup: :thumbup:
Čím vším jsi to dělal?
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

První zkušební list jen smirek p800 => silichrom => LP+ s hadrem z prostěradla, zbylý listy obdobou 3M Scotch-brite (zelená žínka), p800, p1200, silichrom, LP+. Klec v podstatě jen tou zelenou žínkou a mosaz. střed ještě p800 a FG400. Lakovaný části ručně FG400 ;)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
roca
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 111
Registrován: 01 srp 2012, 10:56
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Kluci, čím čistíte smůlu/smolu ze stromů na textilu?
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Já bych vzal normálně odstraňovač asfaltu. Potom to chce samozřejmě nečím odstranit, takže třeba VP HD na látku a hotovo. Takto jsem odstraňoval zbytky žvýkačky a bez problému
Odpovědět