Hromadné objednávky detailing potřeb pro Brňáky

Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Odpovědět
Tommyk
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 331
Registrován: 22 zář 2014, 10:56
Bydliště: Louny, Brno

Taky bych si vzal 1x vlozky do glorie. http://www.postrikovac.cz/penovaci-vlozky-postrikovace
Eddiee29
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: 03 dub 2015, 00:11
Bydliště: Hněvotín(Olomouc)
Obdržená poděkování: 3 poděkování

Pekne si to rozjel:D ja ti to pak zapomel napsat ze je to jedna a ta sama firma ze to muzes objednat najednou. Hlavne pani co ma objednavky na starost je velice rozumna a dokaze to poslat i treba jenom v obalce ty male veci. Jak bude venku lepe tak udelam porovnavaci video, ale uz ted si myslim ze ten marolex dokaze delat penu mnohem dele. Pokusim se prekecat jeste pastovice a muzem udelat marolex vs. Gloria vs. Top tec.
Uživatelský avatar
Miloš
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 43
Registrován: 12 srp 2014, 13:56
Bydliště: Hrotovice

Jsem na tyhle věci blbej,ale ve videu tam dává něco oranžovýho dva kusy. To je co?
Eddiee29
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: 03 dub 2015, 00:11
Bydliště: Hněvotín(Olomouc)
Obdržená poděkování: 3 poděkování

To je v tech penovacich vlozkach do glorie. Ja je nechal v tom plastu a jenom trosku jsem je zabrousil a zapadnuly pekne do te 15cm prodluzky
Uživatelský avatar
Miloš
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 43
Registrován: 12 srp 2014, 13:56
Bydliště: Hrotovice

Díky za vysvětlení :thumbup:
Eddiee29
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: 03 dub 2015, 00:11
Bydliště: Hněvotín(Olomouc)
Obdržená poděkování: 3 poděkování

Jinak si myslím že je zbytečný brát dveě sady těch trysek raymone, myslím že by to šlo i s těma ostatníma v pohodě, jenom ta modrá dělá asi nejlepší úhel no..
Kurna ted jsem se tak nadchnul, že vám to video snad o víkendu udělám:-D
raym0n
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 258
Registrován: 11 zář 2013, 10:20

Opravuji:

wildT
1ks Set pěnovacích vložek

Tommyk
1ks Set pěnovacích vložek

raym0n
2ks SADA TRYSEK MAROLEX - ZO9J-5
2ks Postřikovač Master 2000 PLUS - VITON
2ks Set pěnovacích vložek


@Eddiee29: Jinak si myslím že je zbytečný brát dveě sady těch trysek raymone, myslím že by to šlo i s těma ostatníma v pohodě, jenom ta modrá dělá asi nejlepší úhel no..

Ja to prave fakt chci udelat poradne, nez pak neco doobjednavat a zase resit, kdyz to nemam kde koupit skladem a modlit se, abych na to narazil, tzn:
Postrikovac Marolex k nemu modrou trysku ze sady a pod ni schovat zpenovaci vlozku a protoze jsem hodnej, tak si asi dopreju i tu 15 cm prodluzku, uvidime.

@wildT: uz to mam dobre?
Eddiee29
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: 03 dub 2015, 00:11
Bydliště: Hněvotín(Olomouc)
Obdržená poděkování: 3 poděkování

Ta prodlozka je prave dulezita, kdyz jsem to delal bez ni tak mi to trosku kapalo a mozna i ta pena nebyla takova....
raym0n
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 258
Registrován: 11 zář 2013, 10:20

Eddiee29 vzdyt je to jen mechanicka prodluzka, zadna soucastka, co by jakkoliv menila funkci postrikovace. I na tehc YT videich je videt, ze mu to plive penu i bez prodluzky.
Eddiee29
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: 03 dub 2015, 00:11
Bydliště: Hněvotín(Olomouc)
Obdržená poděkování: 3 poděkování

jde o to že bez té prodlužky ty pěnové vložky jako kdyby slisuješ pod tím závitem, zatímco u té prodlužky je volně vložíš do otvoru co je v té prodlužce.
Odpovědět