No name kosmetika (W5, Sheron, Armor..)-opravdu k ničemu?

Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Odpovědět
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Seš mrtvej :lol:

Je to speciální edice pro Toma, pokud se dobře pamatuju ;) Zároveň špionážní snímek nových modelů mikrovláknových hadříků :mrgreen:
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

no myslel jsem původně, že přežiju aspoň do rána, ale nějak si mě odhalil dřív :D Doufám, že mi za trest smažeš všechny příspěvky a dáš mi tři bány, jak je zvykem na podobných forech, když se znelíbíš :mrgreen: :lol:
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Ano, toto fórum nebude výjimkou, banány budeme rozdělovat také, pořádek musí být :!:
Tady Ti je uděluji :lol:
Banana nutrition facts.jpg
Banana nutrition facts.jpg (17.95 KiB) Zobrazeno 5359 x
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Flico
Příspěvky: 2
Registrován: 05 zář 2011, 18:54

konecne forum kde me neukamenujou kdyz se priznam ze na zimu sem kola umyl penou od W5 z lidlu ( cena asi 40,- ) , docela s ni sel bordel pryc pak vapka, osusit, do pytle a na stojan :P
Uživatelský avatar
zbyssa
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 14
Registrován: 20 zář 2011, 20:16
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

A stojan máš z Penny marketu, ne? Viděl jsem ho nedávno v letáku ;) já mám letní celoročně, no uvidím jestli to bude letos naposled. Mimochodem já donedávna používal silikonový spej na gumové těsnění dveří W5 z Lidlu :roll: (musel jsem si ho koupit, protože v zimě jsem 2x urval kliky dveří 8-) )

Jinak co se týče čištění litých kol, jeden klubák (hopa26) na VW-clubu nabízí přípravek na mytí kol. Je to NoName, ale mé hodnocení přípravku 1+. S ničím lepším jsem se zatím nesetkal.
Níže uvádím link na bližsí info (je tam mrtě recenzí)... Doporučuji přečíst od začátku (má to i své nedostatky, tuším leštěná nebo chrom kola, ale já s tím problém neměl).

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... &start=285

PS: snad se tam dostanete bez loginu...
VW Passat 1.8T 20V
Hornet CB600F ABS
Uživatelský avatar
pásovec
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 26 říj 2010, 18:59

na kola je moc dobrej IronX :-)
Detailing Club ČR
Flico
Příspěvky: 2
Registrován: 05 zář 2011, 18:54

zbyssa: stojan mam z KELLY s koleckama :D no na chrom kola bych to asi nenastrikal to z VW klubu, cetl sem to. Navic pokud se o chromy trochu staras tak se na nich ten bordel ani tolik nedrzi a co se tyce treba asfaltu mam vybornou zkusenost s timhle rozpusti ho to bez problemu
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

tháágže... chtěl jsem trochu ošetřit lak před zimou, ale nic pořádnýho nemám, a tak jsem zahrabal „ve starých zásobách“ garáži. Našel jsem tyhle dvě věci a rozhodl se udělat takovej testík jak se s tim dělá a hlavně jestli nebo jak dlouho budou fungovat. Přípravky jsem nanesl vždy na půl auta. Pokusím se dělat nějaký review v pravidelném intervalu nejspíše po měsíci


W5 vosk - Nanesen na spolujezdcovu stranu
Údajně má obsahovat carnaubský vosk, ale nidke se nedočtete kolik ho tam má bejt... Dokonce i voní. První problém nastává už při aplikaci - v návodu se nikde nedočtete, jak dlouho s má produkt nechat zavadnout. No a ten největší problém přímo navazuje - chci rozleštit po 5 min, maže se; po 7 min, maže se; po 10 min, maže se; po 15 min, maže se; po 20 min, maže se.... dál už jsem nečekal a prostě přelešťoval, přelešťoval, přele.... až jsem se dostal k nějakýmu tomu lesku beze šmouh, asi na 8. „přejetí“.

CarPlan Triplewax Color Polish - Nanesen na řidičovu stranu
Má se jednat o „tekutý vosk“ s přídavkem barvy (v tomto případě modrá). Podle návodu se nanáší vlhkým hadříkem. Aplikace jde lehce, jen pokud si člověk neveme rukavice, tak má na pár dní modré prsty. Po cca 5 minutách se vytvoří film a ten se snadno rozleští. Díky obsažené barvě má i nějaký maskovací vlastnosti. Lesk jako blesk :D alespoň se nenadřete jako u prvního.

umyto jen čistou vodou


jak maskuje CarPlan


nanešení W5


konečně konec


a ještě video z testu „jak utíká voda“


sry za kvalitu fotek ;)

Edit: a teď mi ještě řekněte proč se nechce to video zobrazit?!

Admin:
Ach můj bože! :mrgreen: Zas obrázky rozjetý. Tady to opravím, včetně linku na video. Pravidla (návod) pro vkládání obrázků jsou v pravidlech fóra a na video budu muset udělat návod. Používá se na to tag .
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

dík za návod... přes ten tag jsem to zkoušel, ale nenapadlo mě dávat jen to za "=" ;) a obrázky jsem chtěl nahrát normálka na forko, ale limit 400kB mě namíchnul, tak jsem to hodil na externí server ;)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Až se přesuneme na lepší hosting, některý limity padnou, zatím bohužel musí být velikost omezena. Obrázky z externího zdroje nejsou problém, ale je potřeba zvolit správný tag dle šířky obrázku, viz návod v pravidlech ;)

Jinak testík pěkný, palec nahoru. Odvod vody sice nic moc, ale zas je to lepší, než drátem do oka. Bohužel to "pohodlí" při aplikaci je velký problém těchto levných přípravků.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Odpovědět