Telefon

Všeobecná diskuse na libovolné téma.
header009
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 77
Registrován: 10 zář 2013, 20:30

hochu tak s tebou radikálně nesouhlasím, android jako jako takovej šlape perfektně i na takovym HW kde by se ios ani wp nechytal... Problém jsou nastavby výrobců a jejich nesoudnost na HW kam to cpou... Tebe tipuju na zapřísáhlýho ajfouňáka, argumenty malého kluka tomu nasvědčují.

Bezpečnost nekomentuji. Android je na to co s čím pracuje stále bezpečný.
Uživatelský avatar
grapherx
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 258
Registrován: 09 úno 2012, 17:49
Bydliště: Brno - venkov

header009 píše:...android jako jako takovej šlape perfektně i na takovym HW kde by se ios ani wp nechytal...
A teď tu o karkulce. :thumbup:
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Já Filipovi celkem věřím, ale do ajfouna se mi teď nechce. Kdybych měl hodně :mytwocents: , tak beru 5S bez váhání, ale 4 už ne. Nechci jít do menšího displeje než mám teď, na druhou stranu zas nechci jít přes 4,8".

Soused (s tou XC90) měl taky SGS1, SGS3, SGS4 mini a teď má jabko (tu 5S tuším) a je naprosto spokojenej. Nekouše se to, funguje všechno tak jak má a androida už by nechtěl.

Já než jsem aktualizoval na androida 2.4 (z 2.2), tak telefon šel celkem v pohodě. Měl jsem běžně volnejch 200MB ram, teď se stěží dostanu na 120. A ťamťung neumožňuje downgrade (oficiálně).
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
nexus_cz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 03 zář 2013, 06:38
Bydliště: Praha

Nexus s cistym androidem a tel. s nadstavbou jsou dve ruzne veci...
philiph
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 351
Registrován: 24 kvě 2014, 13:16
Bydliště: Praha - Přerov

no jenze cistej android je snad jen u toho nexusu a i tak neni uplne cistej jako z fabriky.
co jsem cetl jdou ty nadstvaby vyrobcu odinstalovat resp jde udelat cista instalace ale vubec netusim co to vsechno pak nema nebo ma.

a ano jsem zaprisahlej jablickar ale to az tedka. driv jsem mel nokii n97 se symbianem, pak nokii n9 s tim ubuntu nebo co to tam bylo, pak HTC desire Z s androidem 2.3 pak htc one X s dalsim androidem. takze celkem vim co od toho androidu cekat a je to o hovne. dalsi problem jsou frakce toho androidu. zatimco iOS u applu je delany pro skoro vsechny zarizeni a funguje na skoro vsech zarizeni bez problemu tak android postupne prestava podporovat telefony. statistickej kolac ukazuje jakej podil na trhu ma nejnovejsi KitKat. je to roztrhany na jednotlivy frakce toho androida a to proste taky neni dobre. treba jak byla tedka ta heartbleed chyba. samozrejme se to zalepilo aktualizaci jen na posledni 2 androidy KitKat a Bee nebo co bylo predtim. ostatni starsi proste smula.
VW Golf mk1 2.8 VR6

Peugeot 306 2.0 HDi
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Po telefonu a tabletu s androidem jsem byl těžce nasranej a rozhodl se jít cestou applu..iPhone 4S jsem v zime vyměnil za 5S a 4S dal mamce-ta je po androdim telefonu taky nadšená.. Ono připlatit těch "pár" tisíc se vyplatí, život s jablkem je pohodlnější..je to jak auto s automatem.. kdo nezkusí, nevěří..kdo zkusí, nechce nic jiného :) (vyjimky potvrzuji pravidlo) :D

Ale kdybych si měl vybrat telefon s androidem tak určitě Sony Z.. Huawei s WP nebrat, WP patří do Lumií, kde se dá hovořit o určité kompatibilitě a vyladěnosti systému..
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
header009
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 77
Registrován: 10 zář 2013, 20:30

je to o tom co od toho kdo chce a očekává... ono pokud se vydáš alternativní cestou androidu (např. cyanogenmod) tak jsme rázem jinde... Dneska nikdo neví ani jak normální android vypadá, každej výrobce si ho doku..í k obrazu svému a to je špatně, naštěstí google to zjistil a má v plánu s tím něco začít dělat (play edice telefonů).... Android je dobrý sluha ale zlý pán to nikomu neberu... Prostě potřebuje údržbu ale ta je ve výsledku zanedbatelná.... Já jsem zase s velkou slávou dostal I5s a po týdnu jsem ho neštastnej musel vrátit.... Souhlasím s tím že ten telefon oproti samsungům si tu cenu zaslouží je to kus perfektně udělanýho telefonu o tom žádná ale ten systém pro mě prostě není.... Nejsem žádná konzerva, rád experimentuju na telefonu jsem měl X různých romek, na PC jedu částečně na Linuxu atd ale prostě ten ios mi nic neříká a uživatelsky mi nevyhovuje... Je to věc priorit, doporučuju vyzkoušet alternativy u androidu a nezatracovat celej google kvůli tomu že samsung, LG, Sony, HTC atd jsou neschopní udělat funkční nastavbu... Když spatřil světlo světa xiaomi Mi2S tak jsem si tři objednal a dva jsem prodal hned a jeden až později a můžu říct že přesto že je to čína tak miui je perfektně odladěná nastavba androidu od které by se mohli téměř všichni učit.... Ale tohle už jsem celkem offtopic tak to nebudu dál rozebírat.


Když už jsme na tom DC tak zkoušel někdo z vás napatlat nějakej selant nebo vosk na telefon. Některý skla konkrétně gorilla glass jsou celkem náchylný na otisky tak mě napadlo zda li by to nešlo eliminovat nějakým pajcem protože v autě na piano black povrchy to funguje dobře
Uživatelský avatar
Daver
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 93
Registrován: 05 dub 2014, 21:52

Ja vám nevím. Měl jsem LG Optimus Black (android 2.2 - dost bída, následně upgrade na 2.3 - o dost lepší, pak 4.0.4 - telefon nezvládal, skoro nepoužitelné). Chvíli jsem byl spokojen, občas se ale sekl a od té doby se mnou nebyl kamarád.
Teď mám HTC Desire 500 (android 4.1.2) - ten co se o něm říká, že jeho čtyřjádro rozhodně nepracuje jako čtyřjádro. Je na něj spoustu negativních ohlasů ohledně výkonu. Já s klidným srdcem můžu říct, že se mi ani jednou nesekl, nebo nebyl zpomalený například při hraní her s na pozadí puštěnými dalšími aplikacemi, a to se nezaobírám různýma cleanerama paměti a podobně.

Nicméně, brácha mėl I3GS, odešel mu mechanicky, rozpadal se, hledal něco novýho. Nakonec šel znova do Iphonu - 4S. Prostě si na ios zvykl - je to asi i hodnė o zvyku.
Detailer - začátečník :-)
Ford Focus fan
Uživatelský avatar
nexus_cz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 03 zář 2013, 06:38
Bydliště: Praha

Ne zivot s Applem neni pohodlnejsi, drag and drop (mass storage) nelze, musis pouzit iTunes, aplikace povetsinou placene, lightning kabel po kterem se kazdy schani kdyz potrebuje nabijet a zbytek kancelare ma klasicky microusb, atd... Ale kdo to s technikou neumi a potrebuje si jen klikat, pro toho je iOS dobre, nasi maji taky dva iPady... Ja kdyz to vezmu do ruky, tak bych s tim flaknul o zem.
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Obrázek
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Odpovědět