Detailingclub na FB

Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

je třeba čerpat i ze zahraničí det-world tam si myslim, že je to nezávyslejší. Ted si myslím,že tu hodně jede Gyeon.

o DetailingBlogu jsem nevěděl,zas je co číst :smoke:
BSD maniac
Uživatelský avatar
Glossworks Detailing
Moderátor
Příspěvky: 571
Registrován: 25 srp 2014, 18:14
Bydliště: Ružindol (Trnava), Slovakia

oxik píše:lidi si to nasdíílí do větších skupin (BMW Gang, Auto jako klenot, apod..) a mohl by se rozsířit počet členů :)
Ano, a potom tu bude 98% ludí čo majú doma auto, postnú sem 85234 tém o tom jaký šampon si má kúpiť, dostane 5626852 odpovedí, nakonec si ajtak kúpi pinka lebo BATHE mu pride drahe, a tym to hasne. Nikdy sem nevloží nejaký test, prácu, rady, skusenosti, fotky.... Info o výrobkoch sa dá aj PREČÍTAŤ (a malo by byť hlavne na SHOPE rozsiahlejšie rozpísané = napríklad ja som si včera pozeral Gyeon TRIM a RIM, v specifikaci je napísaná len hmotnost! nikde neni napísané na kolko kolies to cca vydrží, teplota aplikace a pod...) lenže ludia sú lenivý, a radšej založia milion nováčikovských tém a zas to bude furt dokola: tradice, uterky z kiku, rozlejvacka, tradice, jaky vosk?, jaky pneupajc? (MILION krat tu bolo napisane ktore produkty fakt funguju, a furt to niekto nevie pochopit) uterky, tradice, KIK, tradice... :vomit1: :vomit1: :vomit1:

Normálne mi tu chýbajú témy od Varial Detail, Autozippo, DS a pod ako kedysi, aspoň sa dalo na čo pozerať... V poslednej dobe aj rozmýšlam či sem ešte vôbec mám postovať moje práce. Človek si dá námahu, pofotí nejaké výrobky (gyeon) ohodnotí ich, a nikto nič. Niekto napíše že v kiku je 5 uterek v akci, a hned debata na 10 stran. Mne tie komenty nechýbajú, ale keď prídem večer domov a lustujem fora (autogeek, DW.com, Autopia atd...) čerpám inšpiráciu, rady, postupy a prejdem na DS, normálne mi trvá hodinu kým prečítam tých milion nových príspevkov, z ktorých je 60% offtopic, 35% KIK, a 5% nejaké užitočné info.

HAWK
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Joshiki, hledáš problém tam, kde není :roll: Zde na DC a na FB se může samozřejmě probírat cokoliv, určitě z toho nechceme a nikdy jsme nechtěli mít propagačku DS. Na druhou stranu ale ani propagačku jiných a to je to, o čem je řeč.
V pravidlech je jasně dáno, že pokud má někdo z komerčních subjektů zájem o spolupráci, má nás kontaktovat a já jsem byl vždy otevřen diskuzi. Např. Honza z RG to pochopil naprosto bez problému, komunikace je bezproblémová, domluvili jsme se a je to, tečka. Pak sem chodí jiná skupina lidí, kteří, aniž by se s námi domluvili, sem hází (a nově i na FB DC) reklamní příspěvky "zadarmo" a jejich produkty/služby/cokoliv je nejlepší ve vesmíru. Jenže provoz a údržba DC zadarmo není a nepřijde mi to fér ani vůči lidem, kteří zde fungují a vyvinuli nějaké úsilí pro prezentaci své práce.
Rozhodně to ale prosím nechápejte tak, že rámec normální, běžné diskuze chceme nějak cenzurovat nebo omezovat. Nechceme a nikdy jsme nechtěli. Snad jsem toto jednou pro vždy vysvětlil dostatečně :unknw:

Ad obsah diskuzi (utěrky z kiku, rozlejvačky, tradice atp.). Národ a trh jsme poměrně malý, k tomu navíc národ dost spořivý, kdy cena je až na prvním místě a domnívám se, že se to odráží i v diskuzích (nejen zde). Svůj díl viny na tom mám také já, letos mám strašně málo času na vše díky stavbě, z jara se to už snad vrátí do starých kolejí a budu mít i více času věnovat se DC, testům a recenzím :blush: Jinak máme tady toto téma http://www.detailingclub.cz/viewforum.php?f=21, kam můžete psát různé náměty k DC, budeme jen rádi.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
Piškot
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 11 dub 2014, 17:03
Bydliště: Stará Boleslav

Jen mě napadlo, ale nekamenujte mě, co kdyby Facebook byl pouze pro členy Detailingclubu. Byla by to taková prémie, stejně si myslím, když tam bude někdo přidávat tak to bude někdo odtud.
Berte to jen jako otázku, když to tak nebudete chtít tak to vymažte :thumbup:
Uživatelský avatar
vomy
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 251
Registrován: 03 srp 2014, 15:51
Bydliště: Brno

Myslím, že rozumnější by bylo vytvořit tady část fóra přístupnou jen členům. Tak to i asi je. Za další FB je poměrně dobrá cesta jak právě oslovit víc lidí a zároveň členové obvykle nepotřebují řešit nic moc tajnýho, co by nečlen nemohl vidět. Nedělal bych z nás nějaké vyvolené. :D Toť můj názor, počkáme jak se k tomu vyjádří ještě naši moderátoři.
Peugeot 407 sedan 2.0HDI 100kW
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Aby přístup na FB měli jen vybraní jedinci, musela by to být uzavřená skupina a né veřejná stránka, tam mám pocit že to udělat nejde.
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

nesmysl dělat uzavřenou skupinu. Časem by to skončilo.... potřebujete max. členů
BSD maniac
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Uzavírat FB určitě ne, naopak si myslím, že by to tam mělo být přístupné všem.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

já FB nemám, a tak je mi to jedno, ale právě přes FB se dá osvěta šířit nejlíp :)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Tak co, sledujete někdo ten FB?
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Odpovědět