jak na detailing profesionálně - legální přivýdělek

Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Odpovědět
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Takový problém, že se třeba stane tvým nesousedem :D
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Tam kde mám chatu tam vidim každou chvíli že někdo meje auto na zahradě, spoustu lidí to podle mě vůbec neřeší.
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
malfis
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 172
Registrován: 27 lis 2011, 16:06

Nebo si postavit garáž s kanálem... A napojit na odpad :D zavřít dveře a nikdo nic nevidí...

Ale co se týče podnikani toto nic neřeší.
Focus RS Mk1
Uživatelský avatar
martin51253
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: 22 led 2012, 13:52
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

joshiki píše:
voda a jiné svinstva:
Na oplachy před barákem ani nepomýšlím, protože jeden týpek za to dostal tuším 700 tyček+ odvoz kontaminované zeminy...takže na to si dávejte sakramensky bacha.


Toho týpka jak říkáš, znám osobně celkem to vyšlo na 1,5 milionu
Uživatelský avatar
Tomster
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 20
Registrován: 07 bře 2013, 13:21

Tak to je hrozná darda...

Taky občas čistím a umeju pár aut více méně známým a už často mě tahle otázka "legalizace" napadla taky po zjištování potřebných informací hlavně okolo problematiky znečištování půdy (i kdybyste to myli kojeneckou vodou bez ničeho jiného :D - jak se meje vozidlo je problém - paliva a oleje.. ) jsem to postupně také přestal řešit, řešení by bylo udělat si jímku a vodu nechávat vyvážet a ekologicky likvidovat nebo mít vlastní čističku jak už tu někde zaznělo...
Spíše jsem měl na práci čištění interiéru, což legislativně takový problém není, ale stejně každý zákazník ocení, když se mu vrátí auto minimálně dobře umyté i z venku, krásný interiér a z venku hnědá koule to pak kazí celkový dojem...takže buď wap u benzinky, kde vodu mají legislativně pořešenou nebo doma za použití co nejmíň vody, která by mohla někomu vadit (nevyplavit celou ulici :D ) a jako řešení vidím každý měsíc nejbližším sousedům umýt nebo vyčistit zadarmo auto, aby jím trocha té vody v ulici neležela v žaludku :dance3:

Na fóru nejsem tak často, ale už se snad konečně dokopu založit vlákno a nahrát galerii pár prací ať je na co koukat a dozvím se třeba nějaké nové rady :smile: :thumbup:
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

No já meju auta na zahradě na chatě, na vlastním pozemku, tak 2-3 měsíčně, jinak spíš ty interiéry. Auta jsme si ovšem na zahradě myli co pamatuju deset let zpátky pomalu každej víkend všichni, tata, strejda, bratranci atd. a nikdy nikoho nenapadlo že by to mohlo smrdět takovymhle průserem. Kolem nás jsou tři zahrady kde přes všední den nikdo neni, je to chatová oblast. Z hlavní ulice tam ovšem vidět je, takže kdokoliv kdo jezdí kolem mě muže zahlídnout a naprášit kdyby chtěl. Ale jak sem už psal, sousedi o víkendech taky mejou a nikdo to tam neřeší. Pokutu bych ale dostat nechtěl, to by bylo jak druhá hypotéka :sorry: :sorry:
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
Tomster
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 20
Registrován: 07 bře 2013, 13:21

U nás si taky sousedi auta mejou klasicky před barákem a myslím, že pokud někdo není přímo ekolog, tak mu to přijde normální si ho takhle umýt a vůbec ho nenapadne, že by to mohlo být špatě nebo s nečím v nesouladu, kor když si to myje vlastním pozemku... zas by byl asi rozdíl mýt tam jedno auto za druhým a smejvat oleje z motorů to asi trkne každého že není ideální, ale kolem pár autům za měsíc kvůli tomu dělat jímku to mně zas přijde přísný.... dřív se to asi tolik neřešilo, ale teď se po té ekologii hodně šlape, je zas pravda, že jak se u nás dovolí něco v malé míře tak se to stejně porušuje :D ... špíš by se měli hlavně koukat, aby lidi nevytvářeli černé skládky a nevyváželi daleko horší odpady někam do příkopů k silnicím a lesům, to je kolikrát hroznej pohled na petky po příkopech atd.... :thumbdown:
alo1
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 191
Registrován: 11 bře 2014, 12:40

malfis píše:Nebo si postavit garáž s kanálem... A napojit na odpad :D zavřít dveře a nikdo nic nevidí...
presne tak jsem to vyresil ja a ke spokojenosti.
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

já nemám garáž, ale tam kde meju, tak to jde do guly :)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Honz@
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 113
Registrován: 22 úno 2014, 21:29

meju u baráku, a vše jde přímo do místní kanalizace a dělám pro sebe max kámoše, nic na kšeft samozřejmě
Odpovědět