Zajímavé detailingové věci z eBay, AliExpress atd.

Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Odpovědět
philiph
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 351
Registrován: 24 kvě 2014, 13:16
Bydliště: Praha - Přerov

nikdo nic? nikdo se neodvazil koupit ten levnej penovac? uz se mi nechce dal cekat. prece jen sezona uz je v plnym proudu a za chvilku zacina hlavni cast
VW Golf mk1 2.8 VR6

Peugeot 306 2.0 HDi
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Psal jsem že ho mám objednaný, ale věci z číny chodí 3-6 týdnů. Ale už vím že je v Praze na překladišti, tak mi snad nedají výpalné. V týdnu by mi měl dojít domů
jarekf
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 84
Registrován: 07 kvě 2014, 22:41
Bydliště: Lipůvka

Uz se vam stalo, ze vam zlutasci poslali v balicku jen papiry? Ja delal svoji prvni obednavku na ebay z ciny, tak sem si rikal ze pro zacatek zkusim jen neco levnyho, tak sem obednal mikrovlaknovou uterku za 1 libru no a doma po rozbaleni na me vykoukla jen spousta papiru. Tak sem mu psal co to ma znamenat a ten parchant s klidem odepsal ze mi posle prachy zpatky, pokud mu zanecham pozitivni hodnoceni :D
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Tak tohle se mi ještě nestalo. Mám za sebou několik desítek objednávek z číny a jen jedna nebo 2 nedošli. Na aliexpressu se mi dokonce stalo že jsem mu reklamoval zboží protože bylo křehké a došlo v totálně pomačkaném balíku. Vyfotil jsem, poslal to prodejci, dal horší hodnocení, za hodinu odpověď že chce lepší hodnocení. Poslal mi zboží znovu (+- 14usd) zdarma. Bohužel došlo zase pomačkané, ale už to dál neřeším.
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

tak aliexpress má takovej spešl systém, že prodejce nedostane dřív peníze než ty dostaneš balík do ruky atd. Maj to podle mě líp vymyšlený než ebay :idea:
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Před chvilkou došel/a foamlance. Moc pěkně zabalené. Skoro sem se k tomu nemohl dostat.
Cena 49 usd včetně pošty a koncovky pro mou wap (bosch)
Je to pěkný kus mosazi a podle srovnání s fotkama originálů z internetu, je to to samé. Praktickou zkoušku udělám zítra jak bude čas







Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Udělal jsem narychlo test funkčnosti. První jsem musel pořádně utáhnout do sebe díly a tak nějak aby to pasovalo na ten bajonet vapky. Pěnu jsem udělal ze šamponu CG Citrus Wash n Gloss. ředění asi 1.5cm a do půlky teplou vodu. Neměl jsem k dispozici aktuálně auto, tak jsem vzal to co tam bylo. Potom udělám hezčí video

poznatky:
Docela to žere, musel jsem mít nastaveno na max přisávání.
Pěna zůstává docela dlouho na povrchu, místy až šlehačková, na zemi se nechtěla rozpustit


https://www.dropbox.com/s/rhxwt14jq0wgl ... .37.48.mp4
philiph
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 351
Registrován: 24 kvě 2014, 13:16
Bydliště: Praha - Přerov

slušný konečně někdo poreferoval. tak já taky objednávám ta cena je nekompromisní. a podle fotek vypadá naprosto totožně s tou co prodávají kluci na DS.
VW Golf mk1 2.8 VR6

Peugeot 306 2.0 HDi
Uživatelský avatar
nexus_cz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 03 zář 2013, 06:38
Bydliště: Praha

Ahoj, pohrávám si s myšlenkou, že pořídím kýble od chemiků s gamma seal víkem... bohužel cena na DS.cz je skoro 1100,- to se mi za kýbl dávat nechce, tudíž prosím tip na zahraniční eshop, odkud posílají do CZ a lze tam platit přes PayPal, případně kartou jako takovou.

Prozatím jsem narazil na

http://www.chemicalguysuk.com/product_p/cggsl.htm (22 liber s gamma sealem)
http://www.chemicalguysuk.com/product_p/cggmm.htm (29 liber s gamma sealem a grit guardem)

Pošta, by měla být kolem 6-7 liber. Cena kýble s gamma sealem je tak včetně pošty asi 825,-
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Taky jsem na to koukal, ale nemají na stránkách uvedené přesné poštovné. respektive stránka Shipping je prázdná.
Za další ta cena je jinde, kurz k dnešnímu dní z GBP je 34.5kč, takže i tak vyjde kýbl se vším všudy na více než 1000kč :(
Taky mě zajímají teďka kýble, ale nenašel jsem nikde za rozumné peníze ty americké 4-5ti galonové.
A do těch co se dají koupit v čr mimo DS nevím jestli vleze gritguard/Scratch Shield
Odpovědět