Pikatec - obecná diskuze

Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Radim84
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 230
Registrován: 08 pro 2013, 20:04
Bydliště: Ostrava
Obdržená poděkování: 2 poděkování

Já jsem docela zvědavý jak ten tvůj test dopadne. Znám ldii co si o Pikatecu myslí, že je to nejlepší věc na světe - prostě reklama a slovo nano funguje. Na to porovnání s jinými produkty bych se asi vykašlal a soustředil se jen na Pikatec.
Co se týče šampónu, to se musíš rozhodnout sám, ale aby tě pak nemrzelo, že jsi ten jejich nepoužil. Škoda, že není nikdo kdo by ti ho na test poskytnul.
Moje 1.8TSI
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Tak nekterym lidem ke stesti staci malo, ja jsem nekomu BSDckem utrel z kapoty nejakou mouchu a on mi pak 3x psal jak je uplne super jak ta voda dela kapicky a ze to chce na cele auto, tak jsem mu to dal na cele auto, jen tak "na prasaka", a naprosta radost i bez marketingu. :mrgreen: Myslim ze kdyz lidi trochu zpracujes ze si na auto kupuji vesmirne technologie, tak to udela taky dost :D
Uživatelský avatar
Bubak
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 111
Registrován: 17 dub 2015, 23:35
Bydliště: Praha

Mě osobně by tenhle test zajimal a jsem ochoten ti přispět finančně na nákup toho jejich šamponu. At je ten test jak má bejt. Třeba se ještě někdo přidá.
Uživatelský avatar
Feri
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 767
Registrován: 10 črc 2013, 12:38
Bydliště: Brno

Tak jim napište mejla ať poskytnou vzorek. Že děláme test a určitě jim zvedneme prodejnost :D :D :D
Uživatelský avatar
lukascruz
Moderátor
Příspěvky: 512
Registrován: 20 úno 2012, 11:35
Bydliště: Rakovník, Praha

Neozin píše:lukascruz: Ke kterému šamponu teď mluvíš?
K originálnímu co je v balení k tomu zázraku(Pikatec)
Obrázek
vasek145
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 31
Registrován: 24 dub 2014, 10:26
Bydliště: Plzeň/Brno

lukascruz: Musim potvrdit domněnku o tom šamponu "detaileru". Na ruční myčce, kde pracuju je Pikatec zákazníkům představovanej jako superuber hightech technologie a absolutní vrchol nabídky, takže s nim mam zkušenost a po umytí a vyclayování auta to mejeme tim jejich šamponem a při oplachu se to už chová jako navoskovaný, takže ten jejich šampon to stoprocentně přiživuje.. :thumbup:
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Presne to jsem chtel napsat aby nekdo zkusil, umyt tim nejaky zcela urcite nicim nechraneny panel. Tak to by byla pulka zahady, ted jeste jak dlouho vydrzi ten jejich sealant. S takovou v tom fakt muze byt nejaky BSD detailer :D
Uživatelský avatar
Michail
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 549
Registrován: 08 srp 2014, 12:11
Bydliště: Černovice

vasek145: Hle, on žije :D Takže ta blbost se nanáší až po tom šamponu, kterej už na laku něco nechá, jo? V tom případě by to asi bylo něco jako Ultimate řada od Meg's, tam totiž taky šampon trošku "přidá".
F**k me, I'm FRENCH!

K4M Renault Mégane Coupé 1.6 16V, r. v. 1999
F4R Renault Laguna GrandTour 2.0 16V, r. v. 2006
vasek145
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 31
Registrován: 24 dub 2014, 10:26
Bydliště: Plzeň/Brno

Těžko říct, jestli to, že se to tváří jako navoskovaný, nemá na svědomí to clayování, protože beading/sheeting pozoruju na většině aut, který se důkladně vyclayujou. Každopádně sem nepoznal u pikatecu na oko rozdíl mezi tim, když je to jenom umytý tim jejich šamponem nebo když je tam danej i ten sealant. Jedinej rozdíl, celkem dost znatelnej je, že po tom sealantu je lak maximálně hlaďoučkej.. ;)
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Ten beading po clayi muze byt zpusoben lubrikantem, napriklad pokud se jako lubrikace pouziva VP Citrus Bling tak ten ma pak beading docela paradni.
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Odpovědět