DAS6 500 W - zklamání

Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

To že vlastní váha leštičky dokáže leštičku zpomalit, tak to je hodně slabé.
Já Shine Mate ERO600 měl, vlastně ji odemě má WildT. Takže můžu z vlastní zkušenosti říct, že Shine Mate je OK. Nezastaví se, nezpomaluje. To že nezpomaluje, se bavíme, že se na ní bude tlačit normální silou, vhodnou pro leštění.

O co mi tu jde? Jde mi o objasnění, proč ušetřit 590,- a koupit si 500W DJ buff daddy.
Uživatelský avatar
Rocco
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 741
Registrován: 18 úno 2015, 19:28
Bydliště: okr.Kutná Hora

Jasný......já mám tu buffy 500w rok a po pravdě jsem s ní udělal jen svoje auto a pár aplikací DJ LP před voskováním......a přemýšlel jsem,nebo stále přemýšlím o něčem silnějším,takže Shine 600 by mi práci trochu ulehčila?
Mám na mysli dobu leštění atd.
Kdo si hraje,nezlobí ... tak pořád myji a leštím auto,abych nezlobil. 8-)
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Rocco: Já kdybych teď kupoval leštičku, tak bych už šel do něčeho s 21mm kmitem + k tomu levnou rotačku.
Uživatelský avatar
Rocco
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 741
Registrován: 18 úno 2015, 19:28
Bydliště: okr.Kutná Hora

Jasný,ale pro mě je leštička za cca 12-14k zbytečný luxus.....na 3-4 auta za rok i zbytečnost.
Spíše auta jen dávám "do pucu" mytím a ochranou laku....strojní leštění tak ty 3-4 auta za rok.
Proto jsem si bral i DJ BD 500W,protože mi to stačilo a na rychlou aplikaci DJ LP to zatím stačilo,ale už se občas někdo i rozmyslí a chce vyleštit třeba jen nějaké škrábance,ne celé auto a tam už by se mi hodilo něco lepšího,ne profi,proto jsem se tě ptal,zda v tom je Shine 600 lepší,nebo si nic moc nepomůžu.
Chápu,že mít 8 , nebo 21 kmitů je velký rozdíl,ale kdybych dělal aspoň 10-15 aut za rok celé strojně,tak neřeknu,ale na ty moje 3-4 mi to přijde opravdu zbytečný luxus. :D
Kdo si hraje,nezlobí ... tak pořád myji a leštím auto,abych nezlobil. 8-)
Hlavana
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 20
Registrován: 09 dub 2016, 22:21

Kazdu chvilu by my mala dorazit tato tu:http://www.cleanyourcar.co.uk/polishing ... _1452.html

Este tento vikend skusim s buffem s lepsim kotucom a menzernou ale moc si od toho uz neslubujem....
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

klon rupesu, to bude fungovat

Rocco: jestli neplánuješ se zbavit tý, co máš, tak bych sehnal levnou rotačku - případný hologramy, který vytvoříš, pak pobere DAčko :idea:
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
Rocco
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 741
Registrován: 18 úno 2015, 19:28
Bydliště: okr.Kutná Hora

Prodat jsem jí chtěl a měl jsem v plánu pořídit tu silnější,ale stále přemýšlím,zda to má cenu.....v čem je ta silnější lepší?
Bude se s ní rychleji dělat?
Kdo si hraje,nezlobí ... tak pořád myji a leštím auto,abych nezlobil. 8-)
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Rocco: Nemusí být vždy 21mm kmit tak drahý. Ano Rupes jsou v takové cenové relaci. Co tak se kouknout po Zentool nebo Vertool (podle mě je to jedno a samé, prodávané pod jinou značkou)? Zentool se dá v ČR teď sehnat na nějakých 8000,-. a Vertool stojí v UK 150 liber (libra je teď cca 34,-) takže to máš 5100,- do toho ještě poštovné. Asi 20-25 liber.
Takže tu Vertool můžeš mít teoreticky za 6000,-. Výhoda koupě v ČR je to, že na ní máš 2 letou záruku.

A nebo jak píše BigBang. Nechat si to co máš a přikoupit levnou rotačku. Korekce bude rychlejší a pak s Buff Daddym uděláš finish.

V čem je ta silnější lepší? Nebude ti dělat to, co ti teď dělá. Zpomalovat se. Dále další výhody je 9mm kmit oproti 8mm (lepší a rychlejší korekce) a delší kabel (5m vs 3m). Jsou to takové příjemné maličkosti navíc.

Hlavana: Za stejnou cenu jsi měl možná koupit tu Vertool.
Uživatelský avatar
Kmoda
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 596
Registrován: 23 bře 2012, 18:54
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Mě by docela zajímalo jakou levnou rotačku máte na mysli..
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

Treba v nekolika vlaknech zminena lesticka extol. Je fajn, mam ji doma. Regulace teda 1000-1500-2000 atd otacek plus ta moje se celkem hreje (po cca 1,5 hod intenzivni prace je hodne horka prevodovka - za ni to ale drzim, madlo nemam rad). Vyhody: ze stoji pod 2 tis, udrzovani rychlosti otacek (super vec, bez ni levnou lesticku nebrat), je lehka, zapne se nastavenim rychlosti => Nemusim drzet tlacitko a mackat aretaci jako u jinych levnych.
Mam k jeste zminenou buffinu 500W, je slaboucka, ale zminene problemy nepozoruji, i na tvrdem laku obstojny finish do 80 - 90% (co mohu posoudit).
Na takoveto domaci lesteni 2 az 3 auta rocne pro me akorat dostacujici...
Vzhledem k tomu, ze byly kupovany postupne a oboje v akci, jsem na cene 5tis v souctu.
Kdybych mel porizovat oboje najednou ted za 6+ tis, uz bych asi rozmyslel zda rovnou nepriplatit za jednu lepsi. Tezko rict, dost jsem si na model DA + rotary zvykl.

Odeslano z telefonu
Odpovědět