DAS6 500 W - zklamání

Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

HonzaD: Pouze s obstojnou rotačkou se dá nějak přežít. Ale pouze s levnější orbitkou je to horší.

Plusy rotačky - rychlá korekce, lépe se s ní lešti menší části auta.
Mínusy rotačky - hologramy, je méně příjemná co se týče vedení leštičky po laku oproti orbitce, jestli děláš full korekci, práce pouze s rotačkou je trošku zdlouhavější.

Plusy orbitky - minimum hologramů, na finish dobrý, lépe se vede po laku.
Mínusy orbitky - pomalejší korekce, špatně se s ní leští malé a členité místa, vibrují.

Tou orbitkou myslím ty normální levnější DJ buff daddy, Shine Mate, Krauss apod.

Nejlepší je podle mě kombinace 21mm kmit + rotačka. I ten 15mm kmit by se dal použit.
21mm kmitem uděláš velké plochy - i tu silnější korekci zvládá špičkově. Rotačkou pak dodělat menší plochy. Nebo rotačkou hrubé broušení a 21mm kmitem doladění+finish v jednom kroku. Samozřejmě na malé plochy zase rotačka.

Pak tu je další skupina, rotačko-orbitka = Flex VRG 3401 orbitka s nuceným výkyvem. I tak si myslím že s ní nejde pracovat na malých plochách. Možná tak hranou kotouče, ale přes to, to není ono.

BTW: Sakra, měl bych si už našetřit na ten 21mm kmit... :D
Uživatelský avatar
Rocco
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 741
Registrován: 18 úno 2015, 19:28
Bydliště: okr.Kutná Hora

Neozin píše:V čem je ta silnější lepší? Nebude ti dělat to, co ti teď dělá. Zpomalovat se. Dále další výhody je 9mm kmit oproti 8mm (lepší a rychlejší korekce) a delší kabel (5m vs 3m). Jsou to takové příjemné maličkosti navíc.
A to mluvíš o DJ BD 880W , nebo o Shine 600?
Shine má delší kabel a 9 kmitů,ale jestli to má i DJ BD jsem nevěděl...není to v popisu.
Kdo si hraje,nezlobí ... tak pořád myji a leštím auto,abych nezlobil. 8-)
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Rocco: Promin, mluvil jsem o Shine Mate ERO600. DJ BD 880W je podle mě to samé co klasická 500W verze, jen má silnější/vylepšený motor. Ale možná se mýlím a má nějaké další vylepšení. Jedině zjistit u výrobce nebo dovozce.
Uživatelský avatar
Rocco
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 741
Registrován: 18 úno 2015, 19:28
Bydliště: okr.Kutná Hora

....v poho.....uvidím,třeba Shine nakonec taky pořídím....po pravdě mě celkem láka. :D
Hlavně by měla mít i nějakou elektroniku,která udržuje právě ty problematické otáčky,takže by se opravdu neměla zastavovat.
A i váha pro ní hraje proti DJ.

Problém je,že není skladem na DS. :(
A jinde ji kupovat moc nechci. :)
Kdo si hraje,nezlobí ... tak pořád myji a leštím auto,abych nezlobil. 8-)
Napster
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 371
Registrován: 21 zář 2011, 18:03
Bydliště: Mladá Boleslav

Jaky ma kmit meguiars g220 v2? Nemuzu to nikde najit :-D
Uživatelský avatar
Kmoda
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 596
Registrován: 23 bře 2012, 18:54
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

HonzaD píše:Treba v nekolika vlaknech zminena lesticka extol. Je fajn, mam ji doma. Regulace teda 1000-1500-2000 atd otacek plus ta moje se celkem hreje (po cca 1,5 hod intenzivni prace je hodne horka prevodovka - za ni to ale drzim, madlo nemam rad). Vyhody: ze stoji pod 2 tis, udrzovani rychlosti otacek (super vec, bez ni levnou lesticku nebrat), je lehka, zapne se nastavenim rychlosti => Nemusim drzet tlacitko a mackat aretaci jako u jinych levnych...
Co jsem zaslechl,tak někdy v létě Extol chystá vylepšenou verzi,kde půjdou otáčky nastavovat po stovkách. Už jsem ji viděl na videu na youtube,jak kdyby ji na některých trzích už měli... A taky chystají orbitku za cenu kolem 2,5 tisíce,tu mají v katalogu už..
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Neozin píše:Rocco: Promin, mluvil jsem o Shine Mate ERO600. DJ BD 880W je podle mě to samé co klasická 500W verze, jen má silnější/vylepšený motor. Ale možná se mýlím a má nějaké další vylepšení. Jedině zjistit u výrobce nebo dovozce.
880W je DAS6 Pro ktery je cca ekvivalentni Shinematu
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Napster píše:Jaky ma kmit meguiars g220 v2? Nemuzu to nikde najit :-D
to jepřevlečenej das6
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
Rocco
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 741
Registrován: 18 úno 2015, 19:28
Bydliště: okr.Kutná Hora

Tady je ta "letní" novinka od Extolu.
Přílohy
Screenshot_1.png
Kdo si hraje,nezlobí ... tak pořád myji a leštím auto,abych nezlobil. 8-)
Hlavana
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 20
Registrován: 09 dub 2016, 22:21

Zde vysledok mojej rozbitej lesticky a pasty menzerna 2500 omlouvam se za trolleni zacinam... :)
Odpovědět