Chemicalguys detailing?

Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Odpovědět
MalejDoom
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 36
Registrován: 16 kvě 2016, 16:04
Bydliště: Praha

je to jako se vším, když chceš kvalitně odvedenou řemeslnou práci, musíš hodně hledat, zjišťovat reference, ukázky práce a podobně. Největší blbost je jít na internet do google napsal leštění Praha (popř město ve kterým jsi) a kliknout na první odkaz. Takhle koupíš auto v AAA, napatláš na to pikatec a tankuješ Vervu a cely to zaplatíš úvěrem sjednanym v OVB a myslíš si jak dobře si udělal, prostě katastrofa.
Napster
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 371
Registrován: 21 zář 2011, 18:03
Bydliště: Mladá Boleslav

Ja to dostal taky :dance3: na celem skoleni bylo nejlepsi grillovani venku z lidma z VW clubu. :lol1: jako torq mi nesedel. Kapoty skrabal houbičkou na nadobi lehce,takze to by slo odlestit i rucne ten kousek. Ty V-line tolik neprásej. Nicméně stejně jedu menzernu a 3M. Byl tam i kápo Tibor :D z celeho "skoleni" jsem si odnesl honosnej papis z pečetí 8-) :lol1: detailing mam rad,ale jen na porsche. To je malý a bavi me to auto. U Superba,ktery mi slouzi k podnikani cas nemam,coz me stve,ale zase to je pracovni auto... mj koukal jsem na stranky toho JB detailing a nevim no. Jožka ma paradni praci i fotky a ikdyz se za detailera nepovazuje,tak stejne je detailista a skromnej... :clap:
Uživatelský avatar
Frozz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 697
Registrován: 12 čer 2014, 19:57
Bydliště: Praha/stř. Čechy
Odeslaná poděkování: 1 poděkování
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Ta situace s ChG je dost smutná, nicméně takové popichování, oplácení a rozepře jsou úplně zbytečné a hlavně smutné. Je nás stále málo, všichni máme rádi auta, staráme se o ně a měli bychom držet za jeden provaz, bohužel představa asi dost utopická, jak tak koukám.
FB - https://www.facebook.com/LTDetailing/
Web - https://www.ltdetailing.cz

Profesionální strojní leštění | keramické povlaky | individuální školení

Více info: info@ltdetailing.cz
Mates13
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 49
Registrován: 08 led 2017, 16:27
Bydliště: Olomouc

řekl bych, že 1000 lidí, 1000 představ..... :drinks:
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Luke, když dotyčného upozorním, že něco detailing není(fakt to bylo jako tzv pěst na oko)...a on má v hlavě naprogramované, že jakkoliv na auto sáhne je to automaticky detailing a přes to nejede vlak...TO je smuté.
Sory ale s takovýma lidma za jeden provaz nepotáhnu...


Vidím, že jsem jediný komu vyloženě vadí nedetailing vydávaný za echt detailing a tím pádem dochází k poškozování dobrého jména všech, kteří to dělají poctivě a žijí pro to, ikdyž to třeba dělají jen jako hobby.
Nebudu předstírat, že zklamaný nejsem, ale podřídím se většině a nebudu tady na clubu i mimo něj tohle dál rozvíjet, když to bohužel očividně nemá smysl a pro většinu lidí jsem já ten špatný, když upozorním na nedetailing. :nea: Rozpřáhněme tedy náruče pro nedetailery a začněme vítat :yahoo:
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Napster
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 371
Registrován: 21 zář 2011, 18:03
Bydliště: Mladá Boleslav

Ze spi spatny Jozko nikdo netvrdí. "Detailing center" je hodne na FB. At uz to delaj legalne oficialne,nebo načerno. Dnes lidi chtej to nejlepsi za co nejnizsi cenu. Vidi fotku,jak se to leskne a uz se objednavaj. Proti tomu bohužel nejde bojovat. Respektive ano. Budes delat detailing za jejich ceny,coz je ponižující. Mj ja jeste delam smluvni přepravu. Tech lidi,co nabizi rozvozy za 10kc/km je dost a je jim jedno jestli jedou octavii,nebo Superbem II,nebo audi A8L 2015. Jde jim o cenu. Vec druha delam do aut mimo čištění a leštění i dovoz a opravy,prodej. Vsichni to chtej co nejlevněji 14-18kc/km?! To se jim zda jako extrem. A pak se najdou idioti,co maj podval za 20tkc a uctujou si 5-7kc/km. Jejich zakaznik nevidi tu kvalitu. Pokud spadne auto z plata me,tak pojistovna to hradí,pokud spadne auto z plata ferdovi s platem za 25tkc a taxou 7kc/km,tak ten rekne omlouvam se, ja za to nemůžu... a je to jedno s druhym. Stejne tak ty. Ty si platis taky pojištění na auta zákazníků jako jeden z hodne malá. Jenze pokud bude nejakej Ferda 10km od mista tveho bydliste mit firmu "Ferda detailing" a delat full korekci laku za 3000kc tak vis,jak to dopadne.... i ja jsem musel jit u velke vetsiny firem,ktere chteji me sluzby jet na kvantitu(firemni flotila) za nizsi cenu(jedna se jen o sjednoceni barev u dodavek,kamionu,firemnich aut) a u interieru je primarni odstranit fleky z textilie/kuze,vysat,umyt okna,ozivit plasty.... naplnuje me to delat? Ani ne. Delam to za ucelem zisku? Ano. Nicmene me bavi,kdyz prijede auto,dostanu klicky a zakaznik rekne "mate tolik casu,kolik potrebujete" potom se s tim da hrát a cloveka to baví. "Detailing studia" tam sypou klidne 2 auta denne v jednom člověku jak interier,tak exterier. Tomu se hodne blbe dela konkurence :aggressive:
Uživatelský avatar
Frozz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 697
Registrován: 12 čer 2014, 19:57
Bydliště: Praha/stř. Čechy
Odeslaná poděkování: 1 poděkování
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

joshiki píše:Luke, když dotyčného upozorním, že něco detailing není(fakt to bylo jako tzv pěst na oko)...a on má v hlavě naprogramované, že jakkoliv na auto sáhne je to automaticky detailing a přes to nejede vlak...TO je smuté.
Sory ale s takovýma lidma za jeden provaz nepotáhnu...


Vidím, že jsem jediný komu vyloženě vadí nedetailing vydávaný za echt detailing a tím pádem dochází k poškozování dobrého jména všech, kteří to dělají poctivě a žijí pro to, ikdyž to třeba dělají jen jako hobby.
Nebudu předstírat, že zklamaný nejsem, ale podřídím se většině a nebudu tady na clubu i mimo něj tohle dál rozvíjet, když to bohužel očividně nemá smysl a pro většinu lidí jsem já ten špatný, když upozorním na nedetailing. :nea: Rozpřáhněme tedy náruče pro nedetailery a začněme vítat :yahoo:
Né, to určitě nevadí jenom tobě, takhle jak to píšeš by to vadilo i mě. Já jsem jeden z těch, který hodně komunikuje s klientama ale i obyč. lidma (nedetailerama, nezainteresovanýma) a snaží se jim vysvětlit, jak to vlastně je, co je kvalitní pečlivá práce a co je naopak šudlání které se pouze prezentuje jako detailing....
FB - https://www.facebook.com/LTDetailing/
Web - https://www.ltdetailing.cz

Profesionální strojní leštění | keramické povlaky | individuální školení

Více info: info@ltdetailing.cz
Uživatelský avatar
troy
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 66
Registrován: 18 bře 2017, 20:47
Bydliště: Chrudim

právě jste mi ušetřili nějakej ten peníz po přečtení tohodle vlákna :thumbup: takže hledám někoho kdo by zasvětil lajka za nějakej peníz ( + bych dal něco za přípravky spotřebovaný )

Jsem z Chrudimě.
s BBS na věčné časy :)
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Na netu jsem narazil na jedno moudro platící asi pro každé řemeslo, tak jsem ho s dovolením použil na náš obor :smile:
S Neozinem jsem se o tom bavil-nejde leštit auto za stovku superhrubého, když jen náklady(přímo spotřebovaný materiál,nájmy,pojištění,...) je hodinově více jak ta stovka určitě. Takový člověk buď dělá zadarmo,dotuje to ze svého a nebo je prostě jen blbý a neumí si to spočítat a dělá to zadarmo(tohle býval i můj případ)
dcdcdcddd.jpg
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Uživatelský avatar
Kmoda
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 596
Registrován: 23 bře 2012, 18:54
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Minule mi říkal kamarád,že bude dávat dvojkového Superba na leštění. Umytí + vyleštění laku,vyčištění interiéru + ošetření kožených sedaček atd. prý komplet za 3,5 tisíce Kč...
Nehraje si tedy na detailing.
Odpovědět