jak na detailing profesionálně - legální přivýdělek

Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Odpovědět
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

No, já myju u přítelkyně před garáží a tam, kde teče voda roste vyšší a zelenější tráva než jinde, iron, bluegel, tardis.. všechno..a sousedi jsou cajk, když jim jednou za čas umejete auto :D
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Pokud nezačnou prudit sousedi, dá se to tak praktikovat. A co se týče rozborů půdy při nějakym udání, tak si myslim, že asi kdekoliv ve městě by dokázali zjistit kontaminaci...
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
jmarcos
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 15 úno 2016, 09:53
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Ahoj chlapi.
Chci se zeptat, jestli už někdo z vás řešil Změnu v užívání stavby? Jde o garáž, která je součástí rodinného domku. Na Živnosťáku mi totiž řekli, že pokud chci podnikat v garáži, která je teď brána jako obytný prostor, musím ji přepsat na prostor ke komerčnímu užívání. Co všechno proto musím vyřídit, když nebudu dělat žádné stavební úpravy a chci tam prostě jen čistit interiéry? Musím řešit i hasiče, atd.?
Johny5
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 14 kvě 2024, 18:32
Odeslaná poděkování: 1 poděkování

jmarcos píše: 06 bře 2017, 12:00 Ahoj chlapi.
Chci se zeptat, jestli už někdo z vás řešil Změnu v užívání stavby? Jde o garáž, která je součástí rodinného domku. Na Živnosťáku mi totiž řekli, že pokud chci podnikat v garáži, která je teď brána jako obytný prostor, musím ji přepsat na prostor ke komerčnímu užívání. Co všechno proto musím vyřídit, když nebudu dělat žádné stavební úpravy a chci tam prostě jen čistit interiéry? Musím řešit i hasiče, atd.?


Ahoj , řeším ted to stejné , vyřešil
Jsi to ?je to moc oser ?
Odpovědět