Telefon

Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

V poslední době už mě fakt hodně moc štve můj současnej SGS 1. Dokud jsem neměl trvale zaplý připojení k netu, tak byl ok. Ale teď už prostě nestíhá a věčně se kouše. Tak hodně vážně uvažuju, že pořídím něco novýho. Ale co? Co byste doporučili?

Dal sem si finanční strop 8k, víc ani chlup nechci dát, je to jen telefon.

Koukám po S4 mini, teď jsem objevil Xperii M2. Ale pořád nevím a koukám dál. MUSÍM vybírat jen z Alzy.

Nepotřebuju se za každou cenu držet Samsungu i když sem s ním byl spokojenej. Chci ale android, minimálně 1GB ram, přisvětlovací LEDku a aspoň 4" display. Dál ať to má GPS a takovýhle věci, co jsou dneska samozřejmostí už. Možná voděodolnost by se mi líbila.

Dík za tipy ;)
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
Bart.08
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 865
Registrován: 19 bře 2014, 15:25

za sebe můžu vřele doporučit Prestigio 5044 DUO, mám ho zhruba rok a jsem nadmíru spokojen ;-)
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nexus 5
header009
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 77
Registrován: 10 zář 2013, 20:30

Taky se přimlouvám za nexusa :-)

Odesláno z mého HTC One X+ pomocí Tapatalk
philiph
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 351
Registrován: 24 kvě 2014, 13:16
Bydliště: Praha - Přerov

huawei ascend p6 nebo pridat 2t a koupit iphone 4S.
VW Golf mk1 2.8 VR6

Peugeot 306 2.0 HDi
Uživatelský avatar
grapherx
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 258
Registrován: 09 úno 2012, 17:49
Bydliště: Brno - venkov

Android je podmínka?
Do tvého limitu bych se díval po Lumii 920 nebo Lumii 925 - http://mobilni-telefony.heureka.cz/noki ... ny/#offers

Za ty peníze dostaneš GPS navigaci v ceně, dobrý fotoaparát, u 925 hliníkové záda, ...

Aspoň u mě byl přechod na WP jen pozitivní. A do androidu bych už znovu nešel (příště už jen WP nebo vyzkoušet iOS :D ). :thumbup:
philiph
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 351
Registrován: 24 kvě 2014, 13:16
Bydliště: Praha - Přerov

ja funguje na applu komplet a nemuzu si stezovat. i pritelkyne presla na apple potom co videla co to vsechno umi a jak to spolu vsechno krasne pohromade funguje a pracuje. maji to proste propracovany. android i windows se muzou jit se svyma systema celkem zakopat.

ale rozhodne bych pak preferoval WP pred androidem. android je nejvetsi hloupost. telefon s androidem je precpanej vykonym hardwarem protoze by to jinak nefungovalo. a s tim jde ruku v ruce slaba baterka. apple ma hardware s polovicnima paramatrama ale v benchamrcich strci vsechno hrave do kapsy protoze ma odladenej system. a dlouha ydrz na baterku. a to vcetne tabletu a i notebooku. kterej tablet s androidem vydrzi 12 hodin? nebo kterej 13" notebook s windowsama vydrzi 14 hodin?

myslim ze kdo jednou zkusi apple tak uz se k nicemu jinymu nevrati.
VW Golf mk1 2.8 VR6

Peugeot 306 2.0 HDi
Uživatelský avatar
Mr.Brain
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 06 kvě 2014, 00:11
Bydliště: ČB

Pokud nepotřebuješ nutně Android, tak si kup buď nějakou Lumii nebo iPhone. To je asi tak to nejlepší, co Ti může každý doporučit... (především co se týče funkčnosti telefonu a jeho nezpomalování).

Btw - 3 roky, Lumie 800, žádný reset a všechno funguje stejně rychle jako když jsem jí pořídil.
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Bean píše že chce Android.
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
acter
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 193
Registrován: 13 kvě 2013, 15:39
Bydliště: Praha

Taky bych rekl Nexus5,ale ten uz cenove mimo...
Odpovědět