Stěžovatelna

Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Odpovědět
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Z obrovského nas_ání zakládám tohle téma, pro ty, kteří chtějí ulevit svým nervům.

A já začnu.. bydlim bohužel v paneláku a tak nemám kde umývat, kromě wapky na benzínce. Ve městě máme ještě jednu wapku, ale ta je buď rozbitá nebo jako teď - v zimním období nefunkční. Dneska jsem chtěl dojet umejt letní kola - je hnusně, tak jsem neočekával nápor lidí. To jsem se ale šeredně spletl..5 lidí (na jeden box) ve frontě, tak jsem zaparkoval na parkovišti vedle, vyndal kola a přípravky a čekal.. vydržel jsem 2 auta, asi 25 minut, pak jsem se naštval a odjel zkusit tu 2. WAPku, jenže jsem nevěděl, že bude zavřená z důvodu zimního období. Tak jsem to jel zkusit na chatu(asi 12km), jestli sousedi mají puštěnou studnu. Po příjezdu jsem zjistil, že nemají. Takže jsem to jel znova zkusit na 1. WAPku, ale tam stál pumpař, vystříkával wapkou "podlahu" od bahna a řekl mi, že dneska už to v provozu nebude. Suma sumárum jsem najezdil po městě a na chatu asi 40km, moje nervy dostaly dost zabrat a ještě pořád mi cuká ruka. :aggressive: :aggressive: :aggressive:

Ještě jsem celou cestu domů od poslední návštěvy wapky jel za idiotem v ochcávce 1.8 co jel 30kmh. :threaten:
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
Uživatelský avatar
mira
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 58
Registrován: 09 dub 2013, 18:28

uff standartní zákon schválnosti ...

Když taky občas zajedu na wapku jen opláchnout vodou (cca 5min), tak chytnu frontu jako blázen... pak jedu kolem za půl hodiny a pusto prázdno..
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

normálka :D já si můžu dneska postěžovat jenom na opici ze školního srazu :mrgreen:
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Obrázek
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

:lol: v kožce nejdedu, takže je mi to buřt :mrgreen:
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Víte co mě fakt nehorážně s*re?
Když lidi ptají radu od kdejakých amatérů, než by se zeptali někoho kdo tomu rozumí jak všichni ti jejich amatérští kamarádi dohromady.
Číst ty názory lidí, kteří auto umývají v myčce a nebo suší jelenicí fakt nezvládám :D
Další věc: Chcete člověku pomoct, poradit aby zbytečně neutrácel peníze za blbosti...samozřejmě, že vám poděkuje a za týden ty prachy z okna stejně vyhodí.

A ještě jedno heslo: Čech aby ušetřil stovku, tak vyhodí litr...jen pro ten pocit, že ušetřil kilo. Opravdu to zažívám docela často a vždycky mám chuť se toho člověka navážno optat jestli je opravdu dement nebo jestli se jen špatně vyspal.
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Uživatelský avatar
Michail
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 549
Registrován: 08 srp 2014, 12:11
Bydliště: Černovice

joshiki: Myslíš třeba člověka, kterej kupuje sr.čkoidní olej za 120,-/litr, ale je to "přímo ze sudu, nějakej závodní Castrol, nebo co, takže je to výhodný", když si na netu můžu koupit Total za 100,- litr? :D

(Otec lil něco takovýho do Laguny. Žrala litr oleje na 1000 km. Vyměnil jsem ten humus za Total a najednou po dvou tisících mi ubyly asi tři deci. Ano, pořád je to dost, ale je to vyběhanej motor.)

Jinak poslední dobou je to tady docela náročný. Že je v Brně (stejně jako kdekoliv jinde) těžký zaparkovat před barákem, zmiňovat nemusím, ale dneska jsem se skvěle pobavil. Přijel jsem do Brna, na začátku ulice je mezi dvěma garážema místo akorát tak na tři auta. No dvě místa svým uměním obsadil Idiot. A jako bonus stál tak půl metra na chodníku. Jelikož jsem ho ještě zastihl, chtěl jsem s ním prohodit pár slov:

Já: Přijde Vám v pořádku takhle zaparkovat?
Idiot: COŽEEEE??? (takové to "cože", které zní jako "jak se opovažuješ na mě promluvit)
Já: Ptám se, jestli Vám přijde normální takhle parkovat takhle zprdele?
Idiot: Jó, parkuju takhle zprdele!

Zde rozhovor končí, protože co mu na to mám říct?? :D Nakonec dodal, že si přece nenechá urazit zrcátko. Takže si radši stoupl na chodník. Aby vedle něj byly čtyři metry, místo tří a půl :D
Naposledy upravil(a) Michail dne 04 dub 2015, 23:43, celkem upraveno 1 x.
F**k me, I'm FRENCH!

K4M Renault Mégane Coupé 1.6 16V, r. v. 1999
F4R Renault Laguna GrandTour 2.0 16V, r. v. 2006
Uživatelský avatar
Mr.Brain
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 06 kvě 2014, 00:11
Bydliště: ČB

Ptáci... Anebo spíš, parkování pod stromem :dash:
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Dneska jsem jel na volejbal a musel jsem zaparkovat pod stromama. Zřejmě tam měli sraz pterodaktylové se salmonelou, protože mám zesranou celou střechu, kapotu a čelní sklo :vomit1: :ireful: :aggressive:
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
Mr.Brain
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 06 kvě 2014, 00:11
Bydliště: ČB

Jo jo, teď se mi to děje pravidelně bez ohledu na to, jaký rozměry stromu nebo lampy to jsou :dash:
Odpovědět