Aneb jak to vypadat nemá "(

Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Dovolím si vytvořit téma, kde se budou shromažďovat fotky nepovedených výsledků práce. Můžete to pak ukázat lidem, kteří si myslí, že je detailing obyčejné umytí auta jen je předražené.
Třeba si lidi začnou dávat pozor za co platí, především u lakýrnických prací.
Po zkouknutí fotek třeba pochopí, že ceny za detailing jsou oprávněné a je práce práce odvedena líp než v obyčejných myčkách.
Přispěju jako první svou sbírkou vytříbených kvalitek :D
výtvor autorizovaného servisu
Další autorizovaný servis-je vidět ostrý přechod, kde bylo zakrývano páskou.


Co to jen je?...už vím, stříkali kapotu,nezakryli auto a poprášili ho celé bezbarvým lakem(všechny vodorovné plochy,skla...zkrátka vše)-auto je i po umytí na dotek a přejetí dlaní jak šmirgl a dokonce je to i vidět pouhým okem.
Ty 2 flíčky jsou původní lak, který byl zakrytý něčím co položili na střechu...uhádnete co na střeše při lakování bylo? Mimochodem tohle auto je velice zajímavé celé, nebo spíš jeho peripetie se servisem a lakovnou obecně :D


Obyčejné čištění interiéru v obyčejné ruční myčce s neobyčejným výsledkem.
Rozhodně netvrdím, že mě se nemůže stát něco podobného...ale tohle je opravdu moc :D



Lakování kapoty za 5 litrů a při montáži na auto vám ji ojebou na bílý podkla a musíte si to zatřít barvou....dobrý že?


Netuším, proč se tam vzal sekunďák :smoke:


Kapota velice zajímavá-asi 10 smítek, občas propad laku, protože byla kapota ostřílená od kamínků a asi se lakýrníkovi nechtělo dírky opravovat, tak to zalakoval jak to bylo. Pomeranč radši neřešit, to jde opravit


Lakování mřížek nárazníku černou lesklou okej man




Čištění interiéru ruční myčkou

Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Uživatelský avatar
Xander_Cage
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 188
Registrován: 24 zář 2013, 00:05
Bydliště: Ostrava

U těch ručních myček tam bohužel tam to bude vždycky vypadat tak +- stejně protože tam se hraje na time limit (cca 45 minut +- podle toho jaký úkon) ale pokud to lidem někdo neukáže na fotkách nebo v reálu tak to nevidí.
marekmarek
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 21
Registrován: 31 črc 2015, 19:02

docela sranda jak se snažili čistit tapece v interieru :D to jsou fakt lampy...
Igo
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 56
Registrován: 21 čer 2016, 13:17

Oni to i vidí ale je jim to buřt. To co ukazuje Joshiky je hodně ale jak to auto vypadalo předtím? Je-li někdo ochotný jezdit v sajrajtu který je tu dost často vidět (myslím před "zásahem") je pro něj tohle pořád zlaté.
Ovšem pokud to bereme na srovnání ceny tak máš pravdu, že pokud neuvidí ty auta vedle sebe nepochopí.
Co je další věc jsou "šílenci" kteří to dělají skoro zadarmo - viz.: WAP ruční mytí šamponem, včetně pantů motoru čištění disků leštění škrábanců od mycí linky a oxidace laku vosk ručně oživení všech venkovních plastových součástí a pneu a k tomu Interiér,mokrou cestou-komplet včetně následného ošetření, (ruční čištění, včetně luxovaní, tepovaní včetně stropu,čištění všech plastů s následným ošetřením,okna ,desinfekce)
a to vše za 2800,- a co jsem viděl auta není to samozřejmě jako od někoho odsud ale úplně špatně (tedy co posoudilo moje začátečnické oko :) ) také ne.
Takže buď myje od nevidím do nevidím za pár šušní nebo....
Mat2
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 49
Registrován: 07 lis 2011, 17:20
Bydliště: Valtice

Normální laik pozná umyté auto od špinavého. Ale ten rozdíl mezi umytým a čistým už jaksi nepostřehne. Proto budí snaha o něco víc pohrdavé úsměvy sousedů a někdy i komentáře kolegů, že auto má přece sloužit mě a ne já jemu. To jim hold nevysvětlíš. To je jako v jiných oborech. Například lidi co poslouchají muziku z mp3-jek, by ty své hity taky nepoznali při přehrání na solidní hifiaparatuře a nevědí jaký je to relax poslech kvalitní muziky.
marekmarek
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 21
Registrován: 31 črc 2015, 19:02

Mat2 píše:Normální laik pozná umyté auto od špinavého. Ale ten rozdíl mezi umytým a čistým už jaksi nepostřehne. Proto budí snaha o něco víc pohrdavé úsměvy sousedů a někdy i komentáře kolegů, že auto má přece sloužit mě a ne já jemu. To jim hold nevysvětlíš. To je jako v jiných oborech. Například lidi co poslouchají muziku z mp3-jek, by ty své hity taky nepoznali při přehrání na solidní hifiaparatuře a nevědí jaký je to relax poslech kvalitní muziky.
určitě souhlas, na druhou stranu třeba mám ještě oktavii dvojkovou. No že bych do ní dával drahé přípravky, ani náhodou. Používám ty základní nebo střední. většinou ochranuji wetcoatem. Až třeba někdy pořídím opravdu víkendovku, tak tam už bych nešetřil :) ale je to o každém, někdo hold auto neumyje za celej rok, někdo zase auto za 150 000kč myje každý týden :)
Mat2
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 49
Registrován: 07 lis 2011, 17:20
Bydliště: Valtice

Já si myslím, že to není vůbec o hodnotě auta. Možná právě naopak. Nedovedu si představit, že by někdo s autem přes mega, běhal kolem něj s houbou. Takoví lidé moc vztah k autu nemají, berou to jako spotřebku. Šak si zas koupí nové. Spíš naopak. Někdo, kdo si s vztřeštěnýma očima pořídí vysněné auto, se s ním dokáže mazlit.
Naposledy upravil(a) Mat2 dne 22 srp 2016, 11:11, celkem upraveno 1 x.
Igo
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 56
Registrován: 21 čer 2016, 13:17

No nevím mám dojem že tu pár lidí auto přes mega má :D ale máš pravdu není to o hodnotě je to o vztahu k tomu vozu. A ten se může měnit. Měl jsem v životě docela dost aut a jen to první (Fiat Tipo Grandturismo 2.0 DOHC s digitální palubkou) a teď až poslední ve mě vzbudilo fakt chuť se o ně pořádně starat. Všechny ostatní byl spotřební materiál.
Uživatelský avatar
pastovic
Rádce DCČR
Příspěvky: 346
Registrován: 01 dub 2015, 17:49
Bydliště: Šternberk (Olomouc)

Já mám pořád (7let) svoje první auto (15let staré), stálo kilo, teď má hodnotu tak 40ti a lítám kolem něj od začátku. Teď teda už každých 14dni, a je mi jedno jakou má hodnotu. Je to moje auto "moje vizitka" tak proč by mělo být doskrabane, polorozpadlé, špinavé, a ve vnitř zasyflené, když já tak taky nevypadám ani mé věci. A že má malou hodnotu? Pro mě ne. Nemám 300tis na jiné, tím pádem musím udržovat toto.
Naposledy upravil(a) pastovic dne 22 srp 2016, 12:41, celkem upraveno 1 x.
Igo
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 56
Registrován: 21 čer 2016, 13:17

No ono je udržovat a UDRŽOVAT :smile:
Odpovědět