Máte zkušenosti s nanokosmetikou NanoCeramic?

Všeobecná diskuse na libovolné téma.
STcko
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 16 zář 2016, 13:37

Zdravím,
pokud se vyznáte se v oblasti Detailingu a máte zkušenosti s leštěním laku a čištěním interiéru... doporučili byste mi produkty NanoCeramic?

Chci se zeptat všech...zda jste ochotní investovat do keramické ochrany vašeho vozidla?
Zaujala Vás tato technologie, nabízené služby a produkty?
Není to jen další podvrh a vyhazování peněz?

Děkuji všem za rady, názory a informace... :)
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nic o nich nevím, ani o kvalitě, takže bych se držel osvědčeného.
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Totić
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 44
Registrován: 02 zář 2016, 10:57
Bydliště: Brněnsko
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Otázka co používají za prostředky? Podle mě lepší keramika z eshopu poslouží podobně. :mytwocents:

"Výrobky NanoCeramic jsou založeny na vysokých globálních standardech nanotechnologii, s molekulární 3D strukturou" ..co je tohle zase za "marketingovou" hlášku ?? :dash: :rolleyes:

Jinak tvrdost 9H na Mohsově stupnici je na úrovni Korundu, nebo v praxi taky krycích skel Gorila glass atp,, jede to asi na podobným trendu.
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

takže by to vlastně mělo opracovávat ten nůž nikoliv naopak (video u nich na webu) :mrgreen:
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Hodne to zavani reklamou, proto jsem z prispevku odstranil odkaz. Kdo chce, tak si to muze vyhledat.
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

Jsou to poláci a po chvilce hledání "world-wide cooperation" jsem našel akorát českou "pobočku", nikde však ani jedno jméno... Nechci shazovat ničí píli nebo práci, ovšem v tomhle případě mi to přijde akorát jako re-branding něčeho jiného, resp. skutečný výrobce bude někdo jiný případně se rovnou prodává nějaký naleštěný prd.

Edit: pardon, na české pobočce jde se ke dvěma jménům dohledat :D Jeden z Běloruska a druhý z Ukrajiny, pár firem na ně bylo se sídlem v ČR a Pl. Good luck s touhle ochranou ;)
Naposledy upravil(a) HonzaD dne 20 zář 2016, 15:10, celkem upraveno 1 x.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Je to mozne, me skrz Detailingblog psali nejaci Rusove ze toho maji celou kolekci (keramika na kola, lak, okna, kuzi, plasty v ruznych velikostech a odolnostech) a ze za priplatek si muzu nechat nalepit vlastni etiketky. :D
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Takže zanedlouho přibude ultimátní nanopovlak WildT 15H? :D Když už, ak ať netroškaříš s těma číslama :D
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

Pošleš auto přes boudu, proběhneš se kolem s horkovzdušnou pistolí a bude jako nové? :D :D
STcko
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 16 zář 2016, 13:37

Ahoj všem,
děkuji za Vaše postřehy. Jen pro info, ozval se mi ten ukrainec a nabídl mi možnost odkoupeni byznys projektu NanoCeramic. ON PRÝ je jediným exkluzivním oficiálním zástupcem značky v České republice. Návratnost investic 2-3 objednávky. Technologie nevyžaduje odborné znalosti, a dá se naučit za 1-2 dny.

Budu velmi rád pokud mi pomůžete, napíšete jak v tomto případě postupovat, co vše si mám zjistit, zda to opravdu není jen nějaký FAKE.. další reklamní trik a vyhazování peněz do projektu, produktů, které jsou sice made in GERMANY, ale nejsou ověřeny... bližší info přes email: Daveid@centrum.cz
Odpovědět