Angelwax

Všeobecná diskuse na libovolné téma.
mio9
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 28 úno 2017, 15:07

Zdravím lidi
Zvažuji jaký vosk na auto a narazil jsem na tenhle ale nikde nejsou žádné recenze. Máte s tím někdo zkušenost?
Přílohy
angelwax-ag_1.jpg
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zkus slovenské forum, tam je i zastoupení. Jinak se mi zdá 700 za 33g vosku jen na stříbrné auto. Myslím že jsou lepší vosky
Uživatelský avatar
Frozz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 697
Registrován: 12 čer 2014, 19:57
Bydliště: Praha/stř. Čechy
Odeslaná poděkování: 1 poděkování
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

AG má fajn produkty, i vosky jsou OK (má jich hrozně moc), nicméně se mi nezdá, že by nějak vynikaly nad ostatními. Za zmínku spíš stojí parádní H2GO tekuté stěrače nebo Heaven for Leather čistič kůže, případně Bilberry čistič kol.
FB - https://www.facebook.com/LTDetailing/
Web - https://www.ltdetailing.cz

Profesionální strojní leštění | keramické povlaky | individuální školení

Více info: info@ltdetailing.cz
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Jak je na tom Heaven for leather oproti Dodu? Dodo mi došel a přemýšlím nad něčím jiným.. na čistič jsem slyšel samou chválu, ale co Hide Rate?
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
Gaucovnik
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 15
Registrován: 01 pro 2016, 20:24

mio9 píše:Zdravím lidi
Zvažuji jaký vosk na auto a narazil jsem na tenhle ale nikde nejsou žádné recenze. Máte s tím někdo zkušenost?
Vosky od AG su malo zname, ale tento je spickovy produkt, prezradim, ze Angelwax nema zastupenie v SR, ma ho v CR a to pre celu CSSR, aj ked funguje mizerne, a je to v meste nakladnych automobilov znacky LIAZ, ten vosk ma vyssiu cenu ale je lepsi ako ine, nie je pravda, ze su aj lepsie vosky za tu cenu, pravdou je len to, ze su aj lacnejsie vosky. Ja si to - Angelwax - objednavam z UK, nas spolocny CR + SR distributor je obmedzeny holandskym (rozumej nizozemskym) stupidnym idiotskym EU distributorom, ktory ma zrejme patent na rozum a predrazuje vsetko o 100 % oproti britskym cenam, ze pozdravujem angelwax.eu :) Ten vosk je super, len neviem, ci sa ti vyplati ho kupit na SK alebo CZ, bohuzial mam prebytok inych voskov Angelwax, AG momentalne nemam a postovne by bolo pridrahe do CZ, ale mam ine Angelwax vosky a poviem ti tajomstvo, ze Guardian je uplna pecka, a co je naj, ze cely Swiss sa moze strcit tam niekde, ked skusis Enigma alebo Divine.
Gaucovnik
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 15
Registrován: 01 pro 2016, 20:24

oxik píše:Jak je na tom Heaven for leather oproti Dodu? Dodo mi došel a přemýšlím nad něčím jiným.. na čistič jsem slyšel samou chválu, ale co Hide Rate?
Tu je Angelwax ten slabsi, objednaj si DJ.
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Dodo mi nevyhovuje, proto chci přejít na jinej čistič a sealant..
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Ja na kuzi pouzivam treba Optimum Power Cleaner 1:7 :smile: Muzu kdyztak poslat, mam toho galon a zrovna sem vcera videl ze je furt plnej :D
Uživatelský avatar
D_wicZ
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 07 kvě 2017, 15:09

Je skoda ze AngelWax uplne zmizol zo Slovenskeho trhu , FastFoam alebo spominane H2GO su famozne produkty a vseobecne feeling zo znacky AW je super :thumbup:
Jkubxxx
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 41
Registrován: 23 říj 2015, 18:56
Bydliště: Poltar SK

D_wicZ píše:Je skoda ze AngelWax uplne zmizol zo Slovenskeho trhu , FastFoam alebo spominane H2GO su famozne produkty a vseobecne feeling zo znacky AW je super :thumbup:
Na Slovensku mame eshop ktori ponuka AngelWax :thumbup:
Odpovědět