Dejte o nás vědět!!! !!!

Zde nám můžete sdělit své názory a připomínky, co na fóru zlepšit nebo vám zde chybí.
Odpovědět
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

jsem myslel, že ty lepky budou vyřezávaný a ne tisklý na průhlednou folii :shock: to pak mení situaci... ale stejně mám pořád dojem, že kdyby byly klasicky vyřízlí, tak s tim neni tolik práce ;)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Ono není moc jak to vyříznout nebo Ti možná asi nerozumím :-) Na vyřezávaní je logo poměrně komplikovaný, navíc je tam ten odraz. Tisk na průhledný materiál se zatím jeví jako nejméně komplikovaná a nákladná záležitost, alespoň zatím.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

huž jsem zticha... toho odrazu jsem si nevšiml :mrgreen: kdyby to bylo bez něj, tak by se ten výřez dal udělat ;)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
WnemOne
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 92
Registrován: 05 zář 2011, 21:11

to logo je trošku neštastné na printové veci. Aj dvíha cenu, lebo si vyžaduje špeci prístup a ak sa to bude nabaľovať, triká, kľúčenky atď, tak to bude ešte komplikovanejšie ... bolo by ho zjednodušiť, zmeniť, neviem, to je len môj postreh ...
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

tak jsem si dovolil jen tak narychlo jednoduchý logo, který by se dalo i vyřezat ;)
Přílohy
detclogo.jpg
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

čekal jsem nějakou reakci na ten můj vejmyls a nic :mrgreen: :mrgreen:
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
pásovec
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 26 říj 2010, 18:59

asi to vypadá, že se novej námět nějak neujal :mrgreen:
Detailing Club ČR
WnemOne
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 92
Registrován: 05 zář 2011, 21:11

Taktne sme mlčali :D ale nie, to zjednoduśenie je ok, i keď by som si vedel predstaviť aj také ... "silnejšie" logo ..
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Bohužel momentálně se nějak nedostává čas :( Příští týden bych měl mít vzorky z jiné tiskárny. Jen mi není úplně jasný, proč chcete za každou cenu logo vyřezávat? Není jednodušší lepit celý logo najednou (obdélník), než vyloupávat jednotlivý písmenka?
Můžeme o tom zde podiskutovat. Také by mne zajímalo, zda chcete raději lepit zvenku (lak, sklo, apod.) nebo zevnitř (jen sklo)?
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
WnemOne
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 92
Registrován: 05 zář 2011, 21:11

No budem hovoriť za seba. Mne na tom logu vadí práve nejednoduchosť. Sú tam ešte aj odrazy a ak chcete ešte zachovať farby, tak sa to bude aj ťažko ladiť s farbami áut, alebo nevinikne. Preto sú logá jednoduché jasné a max do 2 farieb, ideal jedna. Lebo môžeš dať natlačiť už len napr. čiernu a bielu stickeru a už Máš pokryté všetky farby áut.

Všímaj logá (kw, D2, Kona, logo portálu speedhunters.com, OCDclean na detworld-e ...).

Je otázka času (v pozitívnom scenáry) kedy sa bude tlačiť na výrobu nejakých tých tričiek, vysačiek atď.

Keď bude simple logo, to už rýchlo hodíš (vector), dáš veľkosť a nejakou lacnejšou technológiou Ti to tam nacápaju za facku. (pri odrazoch, tieňovaní nie ... )

Obrázek

Obrázek

A aj chalani možno chcú také logo, ktoré bez akejkoľvek dilemi hodia na auto ... a možno bude a dobyt po ňom (to by bolo ideal no .. )

Teraz som asi debatu posnul trochen späť. Ja by som logo zmenil a ak je záujem aby ostal, tak ako sticker sa mi viac páči BigBang alternatíva.
Odpovědět