Dejte o nás vědět!!! !!!

Zde nám můžete sdělit své názory a připomínky, co na fóru zlepšit nebo vám zde chybí.
Odpovědět
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

k tomu vyřezání - oni to vyřežou třeba do černý folie, přes to přetahnou třeba čirou, která nemusí ani být tak lepivá a ty to pomocí ní pak jen lípneš na auto ;) je to nejpoužívanější systém lepení takovejchdle „vopičáren“ :)

a k tomu logu - byl to jen takovej rychlo pokus „v pomatení smyslů/zápalu tvořivosti“ :mrgreen:
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
mathyas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 310
Registrován: 26 srp 2011, 08:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Této folii se říká přenoska, a pokud máš moc titěrný, nebo složitý návrh tak to takto kolikrát aninejde nalepit tímto způsobem a nebo to nalepíš a třeba při mytí Ti začnou mizet písmenka, nejčastěji při kontaktu s wapem. Takové věci se řeší tak, že se to nechá natisknout na čirou folii a nalepíš to takto, ale taky to má své omezení...

Dělal jsem si taky promo nálepky a je okolo toho neskutečnýho vymýšlení, kor když to má vydržet na autě
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel a detailingu

Profesionální služby, dlouhodobé ochrany vozidel, opravy kůže

http://www.matejveprek.cz
WnemOne
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 92
Registrován: 05 zář 2011, 21:11

No tak čo navrhujete ? lebo už sa nejak moc nikam neposúvame.

Mój názor je zmeniť logo (zjednodušiť, aj pre dalšiu manipuláciu s ním). Dokonca by som mal aj jedno (čo som mal pre svoj web, ale nepoužil som ho), ale nechcem na to tlačiť, lebo neviem ako by to zobrali správci fóra.

Proste bez propagandy sa ani režim zvrhnúť nedá,nie to ešte rozdýchať fórum. :)

edit: aha teraz kukám, že to je spojené motívom so shopom, tak nič ....
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Změnit a zjednodušit logo na B&W variantu je to nejmenší a nevidím v tom problém. Dokážu si představit i 2 varianty loga, bílou a černou (viz varianta od BigBanga).

Jen mi není pořád jasný, k čemu je dobré logo vyřezávat? Pořád mi přijde technicky jednodušší logo vytisknout na obdélník a ten nalepit. Také je potřeba vzít v potaz cenu výroby, která u vyřezávání bude určitě větší.

A lepit zevnitř nebo zvenku?
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
XTC
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 65
Registrován: 05 říj 2011, 20:00

Osobne súhlasím s wnemone-m. Tá šedo-zelená je pekná, odrazy sú fajn, ale na modernom webe. Web si vieš pomerne jednoducho prispôsobiť logu. Chcem tým povedať, že na aute to tak neukáže. Aj keď viem si predstaviť kľudne tú šedo-zelenú. Fakt je, že čierno-biela alebo bielo-čierna bude univerzálnejšia, ale zas nie tak výrazná - bral by som bielu a tú farebnú variantu bez odlesku. Nie je problém dať vyrezať logo aj s odrazom, ale bude to niečo stáť, v tomto prípade celkom zbytočne. Vyrezanie by som vynechal, kľudne by mohla byť tá šedo-zelená, osobne by som lepil určite z vnútra. Teda pokial tu niekto nemá rally car a nechce si to lepiť priamo na lak, v takom prípade by malo aj vyrezávanie výraznejší význam. Na lak by som ale nič také nedával :P
Uživatelský avatar
mathyas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 310
Registrován: 26 srp 2011, 08:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Zevnitř lepit asi ne, pokud to nebude jedna z volitelných variant, z předchozích zkušeností s tvorbou nálepek pro mou činnost jsem narazil s vnitřními nálepkami u majitelů vozů s foliemi, prostě nálepky pak nejsou vidět

Po patáliích s řezanou reklamou malých a složitých rozměrů bych byl taky pro nátisk na folii, ale co by bylo třeba zajímavé, tak s menším ohraničením ořezat tu folii, to zase tak nákladné nebude..
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel a detailingu

Profesionální služby, dlouhodobé ochrany vozidel, opravy kůže

http://www.matejveprek.cz
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Po drobných úpravách máme zatím tyto varianty, vše na průhledné fólii:

1. barevná
samolepka_DC_v1_color.jpg
samolepka_DC_v1_color.jpg (24.19 KiB) Zobrazeno 4362 x
2. černá
samolepka_DC_v1_black.jpg
samolepka_DC_v1_black.jpg (29.82 KiB) Zobrazeno 4362 x
3. bílá :lol: :mrgreen:
samolepka_DC_v1_white.jpg
samolepka_DC_v1_white.jpg (2.57 KiB) Zobrazeno 4362 x
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Zakuji
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 77
Registrován: 11 lis 2010, 20:51

jednoznacne prvni varianta..akorat je divny,ze je pod tim hned adresa,to se mi moc nezda..
Uživatelský avatar
scorpion
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 32
Registrován: 30 říj 2011, 18:52

Černá vypadá moc lacině, bílá to samé. Myslím, že barevná bude nejlepší volba. A ta www adresa si myslím, že je dobrá. ;)
Uživatelský avatar
mata..
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 389
Registrován: 15 zář 2011, 12:23
Bydliště: Praha

Barevná verze vypadá dobře ;) Podle mě ten odraz je fajn, na webu to vypadá super, ale na auto mi verze s odrazem připadá zbytečně složitá.. Takže za mě barevná verze bez odrazu ;) Adresa webu se tam hodí, a myslím že tam i patří..
Odpovědět